Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most tanítom a lányomat...

Most tanítom a lányomat guggolva pisilni, de nem nagyon megy neki sokszor pisis lesz. Hogyan próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell neki guggolva pisilni? Ott a wc, a szabadban meg nem kellene... A kutyásokat mindig szidják, hogy odaengedik az állatot a játszótérre, közben a gyerekek ugyanezt csinálják... Van eldobható bili a világon.
2012. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
teljesen le vagyok dobbenve ezen a szerintem orult szokason hogy a kislanyokat a levegobe emelve pisiltetik a szulok! eletembe nem hallottam ilyet! aztan meg csodalkoznak hogy 6-7-8 evesen nem tudnak guggolva pisilni! engem sose emeltek fel es en se a lanyomat es most az unokamat sem aki 1 honapja szobatiszta es sokszor fordul elo hogy a jatszoteren vagy az utcan pisilnie kell. keresunk egy eldugodtabb helyet es pisil. lehuzom a bugyijat a FELCOMBJAIG, moge allok es a bugyit osszefoga kelfele huzom egy kicsi. igy kb. a hasanal a bugyi ,semmikepp nem lesz pisis. a labat picit terpeszbe teszi ugy guggol. mikor kesz akkor felall , elore lep, cunitorles ,bugyi fel es kesz.
2012. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

utolsónak én is köszönöm!


én azon vagyok megdöbbenve, hogy miért baj, ha egy kisgyerek az út szélén a homokba pisil??? nem a hősök terén a szobrot fogja mejelölni, meg nem kakilni fog bárhol!


nekem a lánoymmal az a baj, hogy neki sokszor a cipőjébe csurog...

2012. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mielőtt a bunkóci nekem is beszól, "lányom", félrepöttyintettem!
2012. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A fennhéjázókat nem értem. Lehet, h nincsenek tisztában avval ,hogy a lányoknak, nőknek nem egyforma irányba áll a húgycsőnyílásuk, és netán ezért írnak olyan magabiztosan, hogy "márpedig az ő lányunknak könnyen megy"?


Egyszóval: az ANATÓMIA is számít! Akinek a hasához közelebb van a nunija -ennél fogva a húgycsőnyílása-, az inkább előrefelé pisil! Tehát nekik nehezebb ügyelni arra is, hogy biliből, főleg wc-ből ki ne pisiljenek.


Az ilyen anatómiájú kislányok szüleinek egy ötlet: szóljon kislányának, hogy előredőlve próbáljon pisilni wc-n. (Bilin viszont általában van az ágyék előtt egy "támfal", az megakadályozza az előre lövellést.)


Szabadban nehezebb ügy számukra, mivel nehezebb guggolás közben még előre is hajolni. Nem tehetnek róla. Ilyenkor nem baj, ah a szülő segít, és a levegőben pisiltetés, felhúzott lábakkal igenis jó megoldás. Nagyobb korában jó eséllyel fog tudni guggolva is, aki előrefelé pisil, anatómiai okokból.


Tehát csak ne olyan fennhéjázva - szól az illetőknek! Anatómiai okokból van, akinek segítség nélkül is könnyen, alapból lefelé spriccel a pisi. Másoknak meg nem. Ez van.

2012. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyik lányom simán tud, mire én a nadrágot letolom már magabiztosan pisil. Neki is kicsit előre megy, de neki segít ha a térdénél felhúzza egyik kézzel a bugyit és beguggol annyira hogy a popsija érinti a bokáját, így a főleg az előtte levő területre megy a pisi. Kisebbiket úton felemelem egyik kezem a háta mögött másik a térde alatt így, kissé eltartva magamtól sem én sem a ruhája nem lesz pisis, ha nem nagy sugárban csurgat akkor függőlegesen a talajra megy az egész. Amúgy ha van kert ott tudja gyakorolni, mi a tengerparton tanítottuk meg a nagynak, a 2 hét után a hazaúton már simán intézte a kocsi mellett.
2015. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!