Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más lánya is szívebben pisil...

Más lánya is szívebben pisil guggolva, minthogy bemenjen egy wc-re sétálás közben?

Figyelt kérdés
6 éves. gyakran megyünk sétálni a városban, előfordul, hogy pisilni kell neki, ilyenkor mondom, hogy keresünk egy wc-t, de ő inkább guggolva szereti. más kislánnyal is van így?

2011. júl. 16. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én lányommal pont fordítva van :D

Mentünk a reptérre,amikor indultunk nyaralni és szólt a kocsiban,hogy pisilni kell.Mondtam neki,hogy akkor megállunk és pisil az út szélén...De egy Istenért sem akart kiszállni,inkább megvárta,amíg felérünk a reptérre és elmentünk ott wc-re.

De a saját kertünkben sem hajlandó.Tegnap fürödtünk a kerti medencében és mondta,hogy pisilnie kell,én pedig nm akartam csurom vizesen bevinni,utána feltörölni,stb,ezért mondtam,hogy a "bokorba" pisiljünk...Akkor mondta,hogy már nem kell pisilni,így inkább bevittem,minthogy tartogassa.

2011. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Az én 3 éves lányom ilyen. Ha lent vagyunk az udvaron, csak kint hajlandó pisilni. Élvezi, hogy ez más. :)
2011. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

talán nevelni kéne, hogy WC-re szokjon!

ott is guggolhat

lehet lepontozni

2011. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Enyém is bokor-használó egyelőre, de ő még csak 2,5 éves. :) Itthon nincs gond, wc-be pisil, de kintről ő sem megy be, a bokorba akar... hááát.. egy darabig biztos normális így..de azért mondani kell neki, hogy ő már nagylány, és nem szép, ha meglátják őt a fiúk így. Meg hogy más nagylányok is bent végzik el a dolgukat, mert úgy illik. Csak a "kisbabáknak" lehet még a bokorba.
2011. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém 5 éves, és rosszul van a közwc-ktől. Mi is bokorba-guggolósak vagyunk. Gáz vagy nem gáz, nevelés ide vagy oda, ez van. Otthon, mamáéknál használja a wc-t, oviban is (de ott már pl fél a hangjától, mindig megkéri a dadusnénit, hogy húzza le neki, ha már kiszaladt). Talán ettől fél közwc-knél is (furcsa fények, csempe, hanghatások, bűz, kosz....)
2011. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Így talán még jobb is, mert kisebb az esélye a fertőzésre.
2011. júl. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Én 3 évesem is szereti atermészet lágy ölén végezni a pisilést.
2011. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az enyém 3 éves, és dettó :)
2011. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Kicsinek utáltam a közwc-ket. Egyszerűen a mocsok miatt, ez maradt bennem. Most is úgy vagyok vele, hogy tartogatom inkább, ha úgy látom, kibírom hazáig, nem megyek el. Tudom, tudom, sok szép tiszta wc van, külföldön benzinkúton el voltam ájulva, milyen gyönyörű, de azért kicsi koromban sosem ilyen helyen álltunk meg pisilni, és emlékszem, anyu mindig mondta, hogy nagyon óvatosan, ne üljek rá, majd ő tart, és ez bennem ragadt.
2012. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokszor találkoztam már olyan mocskos wc-vel, hogy inkább el sem mentem, ha tehettem volna, akkor inkább a bokorba végeztem volna el én is.
2012. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!