Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tartott nálatok bölcsi-...

Meddig tartott nálatok bölcsi-beszokásnál a beteges időszak?

Figyelt kérdés
Lányom januárban kezdte,és szinte 2 hetente beteg.Pedig különben masszív,egészséges kiscsaj.Már teljesen kész vagyok:-(
2011. márc. 28. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi ősszel kezdtük és márciusig így ment.
2011. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hú,az nem túl biztató:-)
2011. márc. 28. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tudom mondani:szeptemberben kezdtük és még mindig betegeskedik de már egyre kevesebbszer.Úgyhogy kitartás:-)
2011. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányom októberben kezdte, és most dőlt ki először :)
2011. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeptemberben kezdte akkor volt 1éves, és soha nem hiányoztunk egy napot sem, még csak megsem volt fázva.

Cebion multi szirupot kap minden nap.

2011. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is adtam neki Cebion multit....

A kisfiam szeptember közepén kezdte a bölcsit, 1,5 hónap kivételével,ami januártól-február közepéig tartott, 2-3 hetente beteg volt, nagyon kivagyok már... :(((

Most fogjuk kezdeni a Broncho-Vaxom kúrát, remélem segít majd neki...

2011. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a Broncho vaxom semmit nem ért. Most Immuno kid-et kap, azóta nem beteg. De szerintem ez inkább azzal van összefüggésben, hogy mostanra megszokta a szervezete az új közeget és bacikat, és már nem lesz tőle beteg.
2011. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is januárban kezdte, összesen három hetet volt beteg azóta, ebből két hét bárányhimlő volt.
2011. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!