Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányás-hasmenés vírus mennyi...

Hányás-hasmenés vírus mennyi ideig tart kb? És mennyi ideig tart a lázas időszak?

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalban kezdte a kisfiam.Kinek mennyi ideig tartott?
2011. ápr. 19. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk úgy történt, hogy egyik este hányt a fiam. Másnap reggel sajnos adtam neki kakaót, amit szintén kihányt, levittem az orvoshoz, diétát javasolt. Aznap és másnap csak háztartási kekszet, ropit, főtt krumplit és rizst ehetett teával, vízzel. Se tej, se kakaó, se normális ételt nem evett. Ja de még almát. A két nap diéta után adtam neki pici tejet, ebédre pici husit. Nem jött már ki belőle, nálunk ennyi volt. A két diétás nap alatt nem kakilt, pisi is csak 1 volt, mert keveset ivott, a diéta után 2 napig volt hasmenése. Láza nem volt.

(Apa is elkapta, tegnap volt rosszul, ma már ment dolgozni, jól van. Nekem fél napig tartott, b6-ot és széntabit ettem.)

2011. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen gyerekfüggő. Az enyém egy éjszaka volt lázas, és másfél napig hányt, aztán vége, mintha elvágták volna.
2011. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nálunk sajnos extra hosszú ideig tart.
2011. ápr. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!