Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nál@tok meddig tartott a...

Nál@tok meddig tartott a hisztis, "semmi nem felel meg" időszak?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 évesen kezdődött, most 3. Változó, de egy ideje naponta több hiszti-ordítás roham, ellenkezés, visszadumálás (korán kezdi).

Ha éppen nem piszok undok, akkor kedves, aranyos, sokat dícsérem, szeretgetem, de ma már remegek az idegtől és legszívesebben kitenném az ajtó elé...

Utálom magam, amiért így érzek, de jelenleg kibírhatatlan.

Már gondoltam pszichológusra, vagy vele van genetikailag probléma, vagy én csesztem el valamit piszkosul.


2011. aug. 1. 09:12
 1/4 anonim válasza:

Nekem van egy mindjárt 5 éves unokatesóm, és ugyanilyen... Egyfolytában hisztizik ha nem kapja meg azt amit akar... Mindenért nyavalyog... És ugyanúgy visszabeszél, elég undok is szokott néha lenni...

De szerintem ez a gyerekkor velejárója... :)

2011. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már 12 éves lesz, de még nem volt ilyen időszaka. Remélem nem is lesz...
2011. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én lányom is 3 éves. hasonló, mint amit leírtál.
2011. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém két éves, és azt érzem amit Te! Olyan mérékű önuralmat kell gyakorolnom, hogy iszonyat. Kötözködik velem de mindenért,kiabál , ugyanakkor nem lehet tőle semmi sem csinálni, mert rögtön kiabál, keres, nyíg, hogy menjek játszani. Nem tudom, hogy pszichésen minden rendben van e a gyerekemnél, de őszintén aggódom, mert képtelen egyedül eljátszani, csak sokszor a tv-t nézné,mint aki depressziós, legalábbis elég nagymértékű hangulati ingadozása van, pedig van vele foglalkozva. Szóval nem vagy egyedül.
2011. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!