Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vigyem fodrászhoz?

Mikor vigyem fodrászhoz?

Figyelt kérdés
a kisfiam 20hónapos még 1x sem volt vágva a hajából.ti mikor vágatattok először gyerkőcötök hajából?
2011. márc. 30. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 8-10 hónapos volt hajnyírógéppel csináltam neki.Azóta is minden hónapban én vágom neki.Most 18 hónapos,Már nem is kell apa sem hozzá.Már nevet az egészen és hagyja hogy levágjam neki.ami kb 2 perc.Pár ezer ftért veszel egy hajnyírót és évekig vághatod a haját te is. Csak a méretet kell beállítani.A fodrász is ezt csinálja :)
2011. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először olyan 78 hónaposan vágtam le neki elöl, mert már a szemére lógott, illetve a fülénél igazítottam neki, mert rendesen eltakarta. Olyan másfél évesen rendesen levágtam neki fiúsra. Most 2 éves, a télen nagyon megnőtt neki, de eddig nem akartam neki, legalább a hajacska is melegítette a fejét, de most, hogy jön a jó idő, visszük először fodrászhoz.

26 hónapos anyukája

2011. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másfél évesen volt a kisfiam életében először fodrásznál. Egész jól bírta, az apja ölében ült. Most megint esedékes lenne, de félek, hogy nagy lesz a hiszti...Elég akaratos lett.
2011. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én is a hisztitől tartok nagyon
2011. márc. 30. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi eddig itthon nyírtuk neki. Éppen holnap viszem először fodrászhoz a 21 hónapos lányomat, én is izgulok, hogyan fog reagálni.
2011. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!