Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leesésgátló hiányában ti mit...

Leesésgátló hiányában ti mit használtok, hogy ne essen le gyereketek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A férjem leszabatott egy bútorboltban kemény 990 Ft-ért egy formára vágott, gömbölyített, kisággyal egyező színű és anyagú "deszkát", vettünk két tiplit, csavart, és magunk csináltuk meg kb. ezer Ft-ból a "leesésgátlót".


Előtte két fotel volt odatolva, de így meg én nem fértem oda az ágyához.

2011. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az ágyról gondolod én fotelt toltam oda, egy idő után már csak matrac volt az ágy mellett.
2011. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amúgy 3000 ft bármilyen ágyra leesésgátló vagy gumimatrac az ágy alá.
2011. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én még 5000 Ft alatt nem találtam, még használtan se. Összefúrni meg sajnálom az ágyat.
2011. ápr. 5. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ikeában van 2600 ft körül.
2011. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nem használtunk soha, de nem is esett le. Amúgy paplant tettem le neki.
2011. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanolyan leesésgátlónk van,mint az első válaszolónak:),csak nekünk volt itthon polc,én egy vastagplédet teszek rá,hogy ne verje be a fejét,a matrac és az ágyrács közé rakom,így furkálni sem kellett.

2011. ápr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!