Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalt valaki már hasonlót...

Tapasztalt valaki már hasonlót, béres cseppel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kisfiam decembertől kapta a béres cseppet.Most egy hete abbahagytuk,és azóta farkas étvágya van.Eddig mindenkitől azt hallottam,hogy a bérestől javul az étvágy.Hogy is van ez?
2011. ápr. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem most jött meg a hatása,minden gyereknél más,nálunk s az első üveg vége felé kezdett jol enni.
2011. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abbahagytuk egy hete,azóta eszik rendesen a gyerekem.Eddig könyörögtem neki minden falatért.
2011. ápr. 6. 07:52
 3/7 anonim ***** válasza:
hany eves? ird le kerlek! en 2 honapja vettem de nem mertem adni. Annyira etvagytalan volt es nem evett a 3 eves kicsim, hogy korhazba kerultunk. Mivel ott nagyon sok fele gyogyszert kapott nem mertem adni a beres cseppet. Ird le kerlek van ertelme adjam? vagy szerinted nem attol jott meg az etvagya? elore is koszonom
2011. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy amíg kapta a Bérest, elment az étvágya. Miután leálltunk vele, visszajött az eredeti étvágya.

Tehát nálunk étvágyat nem hozott.


Nekem meg pl. rohadtul fáj a gyomrom tőle:(

2011. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3 éves.Igazából immunerősítőnek kapta.Csak feltűnően sokat eszik,amióta nem adom neki.Sokaktól meg azt hallom,hogy milyen jó étvágya lesz a gyereknek a bérestől.Ebből is látszik,mennyire mások vagyunk.

Mit csináltak a gyerkőccel a kórházban?Kivizsgálták,kapott valamit?

2011. ápr. 6. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Alaposan kivizsgaltak 5 napon keresztul kapta a perfuziokat, hogy felerosodjon. Szerencse nem talaltak semmi koros elvaltozast a verkep is jo. Miutan hazajottunk elkezdett enni. Most megint nagyon keveset eszik. De mar kezdem megszokni, hogy neha eszik neha nem. Csak korhazba ne keruljunk!!!(amugy akkor 7 napig semmit nem evett.semmit a szo szoros ertelmeben)Iszonyatos volt nezni ahony az agyban fekszik es en tehetetlen voltam...Majerositoket kapott amit kell szedjen.Minden jot kivanunk Nektek.
2011. ápr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kemény lehetett.Azért talán rendeződik a dolog!Kitartás,és nektek is minden jót kívánok!
2011. ápr. 7. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!