Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cerazett szedése mellet erős...

Cerazett szedése mellet erős görcsök és enyhe vérzés? Tapasztalt evvel a fogamzásgátlóval kapcsolatban, szülést követően?

Figyelt kérdés

Augusztus végén szültem, és 4 héttel a szülés után elkezdtem szedni a gyógyszert.Ez a harmadik hónap hogy szedem, egyszer már volt olyan hogy enyhe pecsételő vérzésem volt egy hétig.De most lassan egy hete görcsölget a hasam,és egyre erősebben, és vérzek az is egyre erősödik.Eleinte csak rózsaszínes folyásnak tűnt,de mára már inkább vérzésnek mondanám,de nem erős, olyan mint a menzeszem utólsó napjaiban.

Volt valakinek ilyen tünete?Ha igen mi volt a megoldás.Majd hétfőn felhívom a dokimat,de addig jó lenne tudni mi is lehet ez.Elvileg úgy tudom, hogy amíg szedem a cerazette-t nem szabadna menstruációnak lennie.

Ja és még egy kérdés, esett valaki teherbe e mellet a fogamzásgátló mellett.Van néha hogy elfelejtek egy napot, és csak később veszem be.Volt egyszre hogy két napot kihagytam, és amikor észre vettem akkor vettem be egyszerre, ez okozhatott bajt?

Előre is köszi a válaszokat.


2010. nov. 27. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
énis szedtem 2 hónapig."minde bajom" volt tőle,vérzés,fej,hasfájás.Én abba hagytam..utána semmi bajom nem volt.Többet ezt a gyógyszert nem szedném!Én úgy tudom más gyógyszert nem is lehet szedni szoptatás alatt.
2010. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ezt szedtem és folyamatosan véreztem tőle(2 hónapig).Én abbahagytam és azóta nincs semmi bajom.:)
2010. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És miután abba hagytátok, mennyi idővel múlt el a vérzés?Én most két napja nem szedtem már be.Még mennyi ideig számítsak vérzésre kb?
2010. nov. 28. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem még kb. 2 hétig volt vérzésem.:)
2010. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két hónapig szedtem,aztán erős görcsök ,erős és folyamatos vérzés miatt abba hagytam a doki javaslatára!
2010. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!