Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Be lehet 3 évesen íratni egy...

Be lehet 3 évesen íratni egy gyermeket a bölcsibe, mert nem szobatiszta?

Figyelt kérdés
A környezetemben nem ismerek ilyen kicsiket. Ti ismertek rá példát? Van még addig 4 hónapunk, de egyenlőre nem akar összejönni, h elhagyja a pelust.
2011. ápr. 6. 21:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha 3 éves lesz, munkába állok, ez kimaradt.
2011. ápr. 6. 21:10
 2/10 anonim ***** válasza:
A bölcsödébe 6hónapos kortól 3évesig járnak gyerekek, tehát a szobatisztaság nem feltétel. 3évesen viszont nem valószínű hogy felveszik. Inkább ovina próbáld, oda viszont feltétel a szobatisztaság.
2011. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bölcsibe nem feltétel a szobatisztaság. Az más kérdés, hogy felveszik-e, ha már betöltötte a 3-at, hisz akkor már ovi érett a kora alapján.
2011. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek érdeklődni a bölcsibe. Az óvodavezető azt mondta, h írassam be oviba is, bölcsibe is, h kétesélyes legyen a dolog. Hallottatok már ilyesmiről?
2011. ápr. 6. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:

A 4 hónap sok idő, közben lesz egy nyár.

Szerintem egész biztos szobatiszta lesz addigra, vagy legalábbis jó úton lesztek.

Ha pl. alváshoz kell csak, simán fel fogják venni oviba is. Sok helyen még akkor is, ha egyébként is van rajta pelenka.

Bölcsöde a gyermek 3 éves koráig van, nem fogják már felvenni.

Oviba írasd!

2011. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lesz. Egyenlőre kudarc az egész szoktatás. Rá sem akar ülni sem a wc-re, sem a bilire. A legutóbbi próbálkozásomkor inkább visszatartotta, csak ne kelljen ráülni, meg a bugyiba se menjen. Jó, mi? :(
2011. ápr. 6. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ideig hanyagold nála. Pár hét után lehet, hogy másképpen áll majd a dolgokhoz.

Ha rájön, hogy "semmi extra" nincs a biliben, és oda is lehet pisilni, kakilni, akkor pár nap is elég lehet a szobatisztasághoz.

2011. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet, h én csinálok belőle túl nagy dolgot... Sajnos abszolút nem úgy néz ki, h magától rájönne.
2011. ápr. 6. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ovit úgyis csak szeptemberben kezdené, a nyáron bőven lehet még szobatiszta.
2011. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bölcsibe 4 éves korig vesznek fel gyerekeket
2011. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!