Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesen fogszabályzó? Szerint...

2 évesen fogszabályzó? Szerintetek normális a doki?

Figyelt kérdés

Lányommal kellett mennünk fogorvoshoz,2 éves fiam is jött velünk.Még csak 16 tejfoga bújt ki,ebből 4 még csak félig.

Lányommal végeztünk,erre mondja,hogy meglesi a kicsi fogait is.Azt mondta nagyon nagy probléma van,fogszabályozás kell neki.Mi van?????????????

Annyi a "gond" hogy a felső fogsora kicsit kinntebb van mint az alsó,amit a cumisüvegre fognak.Csak az esti tejet issza cumisüvegből,nem cumizik,nem szopja az ujját,de még cicizik tej ivás után.Lányom viszont sokáig cumisüvegezett és szépen összeilleszkedik az alsó és felső fogsora,most,de akkor neki is ilyen volt.

Én még tejfog szabályozásáról nem hallottam,pláne,hogy még ki sem nőttek!Szerintetek?Tapasztalatok valakinél?


2011. ápr. 8. 09:53
 1/4 anonim válasza:
Sajnos tapasztalatom nem volt, de én sem hallottam még tejfog fogszab.ról. Ha teheted szerintem nézesd meg egy másik fogorvossal.
2011. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd el egy másik orvoshoz is. Biztos, ami biztos.

Unokaöcsém 4 éves lesz, neki is fogszabályzót akartak adni, bár külső szemmel semmi sem indokolná.

Mint kiderült tényleg így is lett. 5 fogorvosnál jártak tesómék, abból 4 közölte, hogy semmi gond nincs.


Remélem nálatok is így lesz :]

2011. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értek hozzá, de ez tök hülyeségnek hangzik... A csontfogat szokták szabályozni, a tejfogat minek?
2011. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem értem.Egyáltalán nem látni semmit,én nem látom,hogy kijjebb lenne.Szerintem csak húzta a dokinál a száját,mert a fogorvos próbálta összecsukni,ő meg tátotta volna ki.Ráadásul cumisüvegezés sem rendszeres csak este 5perc.Szerintem semmi gond nincs,csak most ez az idióta doki belém ültette a hülyeségét.Ezért is kérdeztem másnál volt e már ilyen.Nem is őt vittem fogorvoshoz hanem a nagyot,csak egyből mentünk bölcsi,ovi után,azért volt velünk.
2011. ápr. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!