Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden gyerek szereti a duplot?

Minden gyerek szereti a duplot?

Figyelt kérdés
Rászántam magam hogy veszek neki, de ő egyébként sem ül egy helyben.Attól tartok hogy le sem fog hozzá ülni. előbb utóbb mindenki játszik vele, vagy volt aki megvette- tök fölöslegesen... Ilyen állatosat meg tűzoltó autósat gondoltam.
2011. ápr. 8. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 éves, van neki, de egyedül nem játszik vele, csak ha mi is játszunk.
2011. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az enyémeim csak dobálják, igy a szekrény tetején porosodik. Időnként ha leülök velük akkor játszanak, de dobálás lesz a vége.
2011. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő szerette, szereti. A lány 4 éves, a fiú 15 hónapos. Az első dobozt a lányom kapta 1,5 évesen, azóta jócskán kibővült. A fiam már 1 éves kora óta épít tornyokat és "repülőt"( 2 kockát összerak és brümmögve repteti)
2011. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

az én kisfiam egy igazi örökmozgó, egyedül a dupló köti le és a mesekönyvek, 20 hónapos, de nem az duplóautókkal játszik, hanem az építőkockákkal. Először együtt építettünk, én építettem ő szétszedte, aztán pár hónap múlva egyedül is kezdett építeni, imádja az állatokat is, azokkal fürdik. Én először ezt két a szettet vettem meg

[link]

[link]

2011. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

első

Nekünk sima kockák vannak, semmi extra.

Az én lányom jobban szeret kiasutókat tologatni, babával, macival játszani, pakolgatni.....nem vettem észra, hogy unatkozna.


Amúgy a most 11 éves fiam is sokkal később kezdett legózni, ellenben szuper dolgokat épít és még mindig maximálisan leköti.

2011. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 és fél éves, 1 évesen kapta az elsőt, azóta bővült a készlet, mert imádja a mai napig. Ő se egy helyben ülős kislány, de van hogy órákat el tud legózni, velem is, meg egyedül is sokat játszik vele.
2011. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még nem láttam olyan gyereket, aki ne szeretné. A lányom 1,5 éves kora óta duplózik. Egy pár készlet és egy kis kreativitás és képzelőerő,és nincs olyan dolog, vagy szituáció amit ne tudnátok vele eljátszani, megépíteni. nagyon nagyon szeretjük:)
2011. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy evesen kapta a vadallatos duplot:

[link]


Nagyon szeret vele jatszani pedig meg csak 14 honapos. Epiteni nem tud de pakolja ide-oda. Beteszi az allatokat a kis traktorjaba es hordozza egyik szobabol a masikba. Egyfolytaban pakolja es nyuzza a duplot amikor otthon vagyunk. :)

egyebkent kisfiam bolcsi es ott van legalabb 5-6 hatalamas doboz duplo. A bolcsis neni mondta, hogy ott is ez koti le a legjobban meg a gyurmazas.

2011. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát most pontosan mit értesz duplo alatt, mert itt valaki írta,az enyém csak kisautókat tologat, nekünk komplett duplo készletünk van autókból (rendőr, tűzoltó, ilyen markoló, olyan munkagép)és nagyon jó minőségűek, pedig aztán ki vannak téve mindennek, de hibátlan mindegyik - úgyhogy én autóban is duplo párti vagyok.farmház állatokkal, meg persze építőkockáink is vannak.

Nálunk nagy kedvenc.

2011. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20hónapos fiam csak az állatokat,és az embereket szereti belőle.Viszont,ha építek neki valamit,szívesen lerombolja.:)Egyébként egy örökmozgó a fiam,nem nagyon ül le 10 percnél több időre játszani.
2011. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!