Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden gyerek szereti a duplot?

Minden gyerek szereti a duplot?

Figyelt kérdés
Rászántam magam hogy veszek neki, de ő egyébként sem ül egy helyben.Attól tartok hogy le sem fog hozzá ülni. előbb utóbb mindenki játszik vele, vagy volt aki megvette- tök fölöslegesen... Ilyen állatosat meg tűzoltó autósat gondoltam.
2011. ápr. 8. 11:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van olyan kocka, ami teljesen olyan, mint a duplo kompatibilis vele, de sokkal olcsóbb. Először próbáld ki azt. Mert ahhoz, hogy a gyerek élvezze a kockázást rengeteg kocka kell. A duplo pedig elég drága.
2011. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 2 évesneknem kell erőlteteni, ahogy írtam a fiam is sokkal de sokkal később kezdett legózni.

Ez csak ma elvárás, hogy 1,5 -20 éves gyerek üljön szépen órákat egy helyben és duplózzon/legózzon.

2011. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én kislányom örökmozgó,és egyébként is ha már "nyugodt" játékról van szó akkor ő mindig is inkább a könyveket részesítette előnyben.

Aztán kapott karácsonyra egy barátunktól duplot -és imádja!

Szinte az az egyetlen olyan játék,amivel egyedül is eljátszik,minden máshoz kell anya is.

De az sem mindegy,hogy milyen Duplo-ja van.

Nekünk tele van figurákkal,és azokhoz a család tagjait köti és így elvan vele. :-)

2011. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 1 évesen kapta ajándékba az első dupló készleteket, imádja azóta is!

Thomas a gőzmozdony vonat és egy másik hasonló vonat, de azóta is ezek a kedvencei! Már egyedül is összerakja őket, most 16 hónapos.

Amúgy ő is egyfolytában jön-megy, és ő sem ül oda órák hosszat egyedül legózni, de egyre ügyesebb és egyre több mindent próbál összeépíteni.

A tűzoltó autós is nagyon jó szerintem, meg az állatos is, én biztosan vennék neki a helyedben!

2011. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!