Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenésnél meddig tartott a...

Hasmenésnél meddig tartott a gyerkőcnél az étvágytalanság?

Figyelt kérdés

4. napot tapossuk a vírusos hasmenéssel.Már láza 2.napja nincs,ma még kaki sem volt!!!Viszont enni csak kekszet,kukit,ropit hajlandó.Tegnap este evett egy kis párolt csirkét kiflivel.De mindenből minimális mennyiséget.Szerintem én ennyi kajával simán éhen halnék!:-)

Tudom,hogy ez most így "normális",csak amúgy sem vastag kislány(2 éves és nincs 12 kg!).Aggódom,hogy a maradék husi is eltűnik róla.:-(

Bocsi,hogy hosszúra sikerült!

Köszi a válaszokat!


2011. ápr. 8. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi múlt héten jöttünk ki a két hete tartó hányás-hasmenésből (sajna kórházi dolog lett a vége, mert kiszáradt a gyerkőc - rotavírust is összeszedett.)

A két hétben szinte alig-alig evett, pár falatkát, ropit, kekszet, volt hogy egész nap 3 falat zsemlével "beérte", átérzem problémád, mert tehetetlen vagy az étvágytalanságával szemben. Hiába szaladgálsz kajával a gyerkőc után, úgyse fog enni.

De ahogy gyógyulgatott, úgy jött vissza az étvágya. Eltelt egy hét a kórházi kijövetel óta, visszahízta az elveszett kilóját - egész nap megállás nélkül evett és evett, de már két napja leállt az egész napos evésről - gondolom a kis szervezete igényelte a hiányzó súlyt, most hogy "pótolta", én úgy gondolom helyrejött.

Kitartás! Előbb-utóbb úgyis visszanyeri egészségét és étvágyát!

2011. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!