Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos fiamat próbálom...

20 hónapos fiamat próbálom rászoktatni, hogy bögréből igyon tápszert, de alig iszik így valamit. Feladjam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem fontosabb neki még a napi 2-3 dlmennyiség,mint hogy bögrébőligya.Csak jön a kistesó és addig szerettem volna ha leszokik róla.
2011. ápr. 8. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert?miért kell hogy leszokjon róla?kell a cumisüveg?ne erőltesd,fiam 2 éves,ő is abból issza a tejet de csak este és reggel,napközben már 1 éves kora óta pohárból iszik,ha ez nálatok is így van akkor hagyd,de ha még többet iszik cumisüvegből mint pohárból az se nagy gáz.
2011. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért iszik még tápszert? Én inkább ezen agyalok! Reggel-este, délben, ha igényli a cumisüveget, az szerintem még nem gáz, napközben meg próbálkozz bögrével!
2011. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok,az én fiam is tápszert ivott még 20 hónaposan.mert hasmenése volt a tejtől.szerintem ezzel nincs semmi baj.de lassan próbáld ki nála a 2,8-as tejet.
2011. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert tejérzékeny, azért iszik tápszert, és nem kell a cumisüveg a kicsinek, de szeretném sok mindenre megtanítani,mire jön a kistesó.Szerintem minél hamarabb elveszem tőle, annál könnyebben mond le róla.
2011. ápr. 8. 16:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tejérzékeny, hanem allergiás rá, rosszul fogalmaztam.
2011. ápr. 8. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne erölködj a leszoktatással. Nagy a valószínüsége, hogyha látja a kicsinél, úgyis kéri megint. Ne lepődj meg ha a pelussal is ez lesz, ha esetleg addigra szobatiszta lesz. Szerintem nem érdemes eröltetni semmit. Ha eljön az ideje és megérik rá, pillanatok alatt menni fog. Ez saját tapasztalat, két gyerek után.

pl. Én nem hagytam maszatolni a lányaimat a kanállal 8 hónaposan, mondván had szokja, és összekenni az egész konyhát. ennek ellenére 1,5 évesen gyönyörűen evett kanállal mindkettő.


A nagyomnál mindenki hülyének nézett, mert hagytam hogy 3,5 évesen pelusba kakáljon. Mondták hogy ne adjak és kész. Két hónap múlva egyik percről a másikra elhagyta a pelust, és boldogan kakil WC-be.


Mindennek meg van az ideje. Ha teheted ne sürgesd.

2011. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!