Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A pici gyerekek szeretnek...

A pici gyerekek szeretnek bölcsibe járni?

Figyelt kérdés
Általában mennyire szeretik a bölcsit?Tapasztalatokat várok.Köszönöm.
2011. ápr. 10. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

A pici gyerekek inkább az anyukájukkal szeretnek lenni.

Barátnőm korán beadta a gyerekét bölcsibe,és mindig verik a többiek,hát..nem a legjobb a picinek elég félős lett.

2011. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kolléganőmé nem szeretett. Alig egy évesen adta be, de mindig beteg volt, majd később kicsit ellenségessé vált, így kivették onnan. Az enyém majdnem 3 évesen ment, ő imádta, jól viselte. Szerintem a túl piciknek ez nem jó lelkileg... :(( Hiába külföldön ez van, de gyermekpszichológus szerint sem jó! Persze a "muszáj" az nagy úr...
2011. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 22 hónaposan adtam be a fiamat a bölcsibe, nagyon szereti. Rengeteget fejlődött szeptember óta és mindig szívesen megy, sokszor alig akar hazajönni. :-)
2011. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom 25 hósan kezdte, és szeret menni, eddig talán egyszer húzta a száját reggel, dehát mindenkinek lehet rossz napja. Reggelente ahogy nyitom a csoportszoba ajtaját, már röpül is be játszani, úgy kell visszahívni egy búcsúpuszira.
2011. ápr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az enyém nagyon szereti :) Majdnem két évesen kezdte, beszoktatás után az első héten kicsit nyafogott amikor elmentem, de amikor már bent volt a szobában és látta a játékokat, rögtön abba is hagyta és szaladt játszani.

Ő nagyon megszerette a bölcsit, a sok játékot, a gondozónőket, a gyerekeket.

Most 3 és fél éves, ősszel kezdi az ovit, remélem azt is szeretni fogja.

2011. ápr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányom 14 hósan kezdte,imádja,már ha csak mondom h bölcsi,megy enni a cipőjét,hogy induljunk.
2011. ápr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 22 hónaposan lett bölcsis,nagyon szereti.

Sokszor már féltékeny is vagyok a gondozónőre:),reggel nekem ad puszit,elköszön,utána szalad a gondozónőhöz,megöleli,megpuszilja,és szalad játszani.

Nekünk a beszoktatásnál sem voltak harcaink,a 4.napon már ott akart aludni.

A bátyus viszont fél év után is nagyon sírt,így ki is vettük a bölcsiből,igaz ő nagyon sokszor volt beteg,így nehezen szokott mindig vissza.

2011. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 évesen kezdte, könnyen beszokott, most 2.5 éves, nagyon szeret járni.

Elég sokat beteg, kb 1hét itthon- 1hét bölcsi szisztémával jár, és mindig alig várja, hogy mehessen a kis pajtásaihoz. Szerencsére a gondinénik is nagyszerűek, kicsit félek is, hogy vajon ilyen szerencsénk lesz-e az ovival is... reménykedem

2011. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is 22hónaposan kezdi.Remélem neki is tetszeni fog.Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!