Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődei beiratáshoz munkálta...

Bölcsődei beiratáshoz munkáltatói igazolás? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz beiratás nálunk a bölcsiben. Most olvastam a hirdetményt, amiben leírják, miket kell vinni a beíratáshoz. Köztük mindkét szülőtől munkáltatói igazolás, hogy dolgozik, és hogy a jövőben is foglalkoztatni kívánják. Azért én ezen most megburultam. Ez most komoly? Ha most dolgoznék, és emellett meg tudnám oldani a gyerekem elhelyezését, akkor nem íratnám bölcsődébe.Máshol is így megy ez????
2011. ápr. 11. 13:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudtok szándéknyilatkozat mintát küldeni? Linkelni, hogy kell kinéznie?
2011. ápr. 11. 13:55
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem, és csak 8 órában tudsz visszamenni.... Hja... De azért gondolom mindenki gondolkodik még egy-két-három gyerek bevállalásáról, hiszen minden feltétel adott.... :-(
2011. ápr. 11. 14:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Így vállaljunk még gyereket.. Csodálkoznak, hogy elöregszik az ország..

:( :( :( :(

Bocsi az OFFért!

2011. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

apuci dolgozik 8 órában, anyuci ápolónő, úgyhoyg 12/24ben dolgozik (dolgozna) 8 óra nappallal a bölcsödedíjat sem nagyon keresné meg...


most azon gondolkodunk, hogy előre menekülünk, mivel anyuci az első terhességnél veszélyeztetett terhes volt, így most is az lenne és akkor táppénzen lehetne...


most már csak az a kérdés, hogy hova rakjunk másfél szobába még egy gyereket...

2011. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Először kérdezd meg a bölcsit, mert nálunk pld. nem szándéknyilatkozat van, hanem a felvételi lapon egy rubrika, ahova a munkáltatód (vagy a leendő, vagy a kamu munkáltatód) odapecsétel és aláírja, és ennyi.
2011. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Még egy gyerek?! Lavírozunk a bölcsödei betegségek, a megemelkedett lakáshitel, a sok táppénz és a "jaj ne legyen létszámleépítés" között. Örülök ha ezt az egyet fel tudom nevelni. Bocs az offért.
2011. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekünk sem lesz második! :(( Inkább egy, de Őt biztosan fel tudjuk nevelni, és elindítani az életben.
2011. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha félreérthető voltam, pejoretikus értelemben gondoltam. Hova? Hogyan? MInek?
2011. ápr. 11. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!