Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem tegnap leesett az...

Gyermekem tegnap leesett az ágyról. Lehetséges, hogy később jelentkeznek az agyrázkódás tünetei?

Figyelt kérdés
Nagyon sírt, de hamar megnyugodott. Ugyanúgy evett, aludt, mint máskor, ma sem vettem észre semmi furcsát rajta. Lehet mégis valami baja?
2011. ápr. 11. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha baj lenne, már tudnál róla.
2011. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány cm-es ágyról estt le és hogyan? Biztos nem lesz semmi baja, de figyelgesd még pár napig. Mi már voltunk emiatt ügyeleten, és ott azt mondták, hogy bármilyen teljesen szokatlan viselkedés esetén menjünk vissza.
2011. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az agyrázkódás tünetei azonnal jelentkeznek, a gyerek hány. Ha valami komolyabb baja lenne, akkor azt tuti észrevetted volna már ennyi idő alatt. Nyugi. Az ijedtségen kívül más biztos nincs.
2011. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Kb. 30 cm lehet az ágy, lehajolt és úgy esett le. Koppant a feje, de semmi nyoma nincs az ütésnek. Mivel semmi nem volt, így nem vittük orvoshoz, most viszont aggódom, nehogy legyen mégis valami.

Köszi mégegyszer.

2011. ápr. 11. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nincs semmi baja,a tünetek már jelentkeztek volna!
2011. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az én gyerekem 40 cm ágyról esett le és hanyatt! Nem vittem orvoshoz, figyeltük, ennek vagy 3 hónapja. Amiért orvoshoz vittük, és meg is röntgenezték, az azért volt, mert 1 évesen úgy összefejeltünk, hogy duzzanat lett a fején, és nekem 1 hétig lila volt az állam.. Én mostmár egyetlenegy mp-re sem hagyom egyedül!!
2011. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem akarlak ijesztgetni, de leírom, mi történt tavaly az akkor 14 hónapos kisunokámmal: leesett a kanapéról, kb. 30 cm magasról. Sírt egy kicsit, aztán megnyugodott, jó kedvű volt. Másnap észrevették a lányomék, hogy púp van a kicsi fején. Elvitték a gyerekorvoshoz, ő beküldte őket a Heim Pál gyerekkórházba. Ott megröntgenezték, kiderült, hoy a kislánynak koponyaalapi repedése van. Azt mondták, szerencse, hogy kifelé nőtt a púp, nem befelé vérzett. Nem ájult el a kicsi, nem volt lázas. Egy hétig voltak a kórházban, nagyon sok gyerek volt benn ilyesmi miatt.



"Remélem, nálatok minden rendben lesz, és nem jártatok úgy, ahogy mi."


Tavaly júliusban írtam itt egy hasonló topicban a fentieket.


Most is remélem, hogy a ti kicsiteknek nem lett semmi baja.

100 gyerekből 99-nek semmi baja nem lesz, az én kisunokám volt az 1 kivétel,nekünk pechünk volt.

2011. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!