Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes megint nagy csomag...

Érdemes megint nagy csomag pelust vennem, ha már nappal szobatiszta?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 hónapja nappal szobatiszta, éjjel azért bepisil. Mindig a legnagyobb csomag pelust vettük, mert hát jobban megéri. A héten elfogyik a pelusunk. Vegyek megint nagy csomagot? Vagy ne? Inkább probáljam meg éjjelre sem adni rá? A nappali szobatisztasággal is ugy voltunk, hogy amig pelusban volt, mondta, hogy pisi pelusba, mert szabad :) Lehet ha éjjel sem adnék rá, lassan megszokná? Vagy még korai?

Köszönöm.


2011. ápr. 14. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell próbálni az éjjeli ágytisztaságot.


de nyugodtan lehet venni nagycsomagost az jobban megéri.

2011. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vedd meg a nagy csomagot. Ha már nem kell, akkor tovább adod,barátnőnek, ismerősnek. Mennyi idős a csemete?
2011. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 éves és 4 hónapos holnap :)

Valóban inkább megveszem a nagyot.

Köszi

2011. ápr. 14. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is vedd meg azért.

Nálunk az éjszakai szobatisztaság úgy történt, hogy lefektetés előtt (8 óra) megpisiltettem, majd 11 órakor felébresztettem és újra megpisiltettem. Így nem történtek balesetek. 3 nap után nem ébresztettem fel 11-kor, magától kelt 1-2 napig olyan 10 óra körül, pisilt. 1 hete elhagyta, csak a lefekvés előtt pisil, átalussza az éjszakát, nem pisil be. Így mi már pelus nélkül vagyunk éjszaka is.

26 hónapos kisfiú

2011. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De jó nektek!!! Mi is pisilünk lefekvés előtt (fél 10-kor), de reggel 7-kor ugy ébred, hogy van benne pisi. Nem tudom, talán éjféltájt fel lehetne ébreszteni, csak nem tudom, hogy reagálna :) Már kivárom az ovikezdést (jövő héten), aztán kipróbálom.

Holnap meg veszek nagy csomagos pelust, jobban megéri.

Köszi.

2011. ápr. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!