Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet szájpenésztől (vagy...

Lehet szájpenésztől (vagy rózsaméztől) hasmenés? Naponta 6-7 alkalommal?

Figyelt kérdés

Kislányomnak 4-ik napja van szájpenésze, rózsamézet használunk. Tegnap hajnalban fosott először, azután még vagy 6x. Már adtam neki szirupot, ami megfogja a hasát. Éjjel végre nem ment a hasa, de ma eddig 2x. Kedden, szerdán és még tegnap reggel is nem a rózsamézet használtuk, hanem egy másik ecsetelőt és nystatin tablettát. Azért is váltottam, mert elkezdett fosizni.

Mitől lehet? Szájpenész járhat ezzel? Vagy a gyógyszerektől? És erős hascsikarással jár, mondja a hogz fáj a hasa és már szalad is a bilire. 3 éves.


2011. szept. 2. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Szájpenésztől még nem hallottam, de a méztől még nekem is van,nem a kicsinek:)
2011. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, dehogynem, a szájpenésztől lehet ám hasmenése! Ahogy távozik a gomba, a bélrendszeren keresztül. Ez azt jelenti hogy a rózsaméz jó rá. Nekünk nem hozta le csak a gyógyszertári ecsetelő. Pár nap és reméljük túl lesz rajta. Ami fontos, hogyha már nem látsz fehér foltokat a szájában, 3 napig még akkor is kend, mert visszajön.
2011. szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Akkor legalább tudom mitől van a fosi.

Szegénykém majd bélcsavarodást kap.

2011. szept. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!