Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és hogy kapok képet...

Mikor és hogy kapok képet uh-on? Ki mikor kért először?

Figyelt kérdés
Ma léptem a 8. hétbe és a héten megyek UH-ra. Kíváncsi vagyok, hogy ez hogy működik? Ha bemegyek szóni kell, hogy szeretnék képet? Fizetni kell érte? Most egyáltalán már érdemes képet kéni ( mármint látszik valami )?
2011. aug. 15. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.uh-ot a kórházban csinálták,én ott kértem képet.Fizetni kellett érte,ha jól emlékszem 1000Ft.-ot.Ott először fel kellett menni az irodába kifizetni,adtak egy igazolást azt kellett oda adni bent az uh.-on.Ez Szombathelyen volt,máshol nem tudom hogy van.
2011. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Magándoki nem tudott képet csinálni,kórházban is letagadták....én a monitortr fényképeztem le jobb híján.
2011. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De gáz! 1000.- egy képért! Meg számla...elszomorító!:(

8.héten még nem sok látszik! De kérdezz rá, hogy kaphatsz-e, ha neked is fizetni kell érte a 12.héten(amikor már tényleg baba formája van) biztos nem maradsz le róla!:)

2011. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor egyenlőre még kivárok. Az a gáz,hogy nálunk a doki meg se mutatja a monitort... Mind1. Lassan, úgyis megyek magánba, ott meg elvárom a pénzemért, hogy legalább megmutassa!
2011. aug. 15. 10:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk minden alkalommal kérés nélkül, ingynen adják.
2011. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 10 hetes uh-n ingyen kaptam, de kérte a doki, hogy rejtsem el, ne lássa meg más (gondolom fizetni kellett volna érte). A 12. hetesre kérni fogok.
2011. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
10 hetesen látszott már valami "rendesen" a képen?
2011. aug. 15. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Magán dokihoz jártam,minden alkalommal kaptam képet(és egy cd-t a végén az összes ultrahangomról)Nekem a 8 hetesen egy kis "csikóhal"forma látszott,icipici végtag kezdeményekkel.ez mondjuk gép függő.Nálunk az sztk-ban nem,de a kórházban adnak.Az első képnek van valami varázsa,mindegy hogy egy fekete pötty :) vagy "csikóhalacska.Szóval kérjél!
2011. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Az utolsó előtti kérdezői kommenthez linkeltem anno képet, szerintem tök jól látszik.

2011. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem megvárom a következő vizsgáűlatot és ott már kérek én is képet. Akihez most megyek, elég bunfordi! :)
2011. aug. 15. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!