Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden gyerek beszokik előbb-u...

Minden gyerek beszokik előbb-utóbb a bölcsődébe, vagy akad olyan is, ameliyk nem?

Figyelt kérdés
Inkább úgy értem, hogy megszereti.
2011. ápr. 21. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
az én kislányom nagyon félénk volt,és biztos voltam benne,hogy alkalmatlan lesz a bölcsis életre,és tényleg hosszabb idő kellett ahhoz ,hogy beszokjon,de mostanra már nagyon szereti,és nagyon sokat fejlődőtt.arról nem beszélve,hogy rengeteget bátorodott,mostmár ő az aki a többieknek osztja az észt..!
2011. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk jó ismerősünk a bölcsivezető, és mikor a lányomat beírattam, én is feltettem neki ezt a kérdést :-)

Mosolyogva megnyugtatott, hogy ő 35 éve dolgozik bölcsődében, és egy kezén meg tudja számolni, hogy hány gyereknél nem sikerült a beszoktatás (és ott is kiderült utólag, hogy pszichés probléma volt a gyerekkel). Mindegyik beszokik, csak van, aki nehezebben...

Így utólag rájöttem, hogy nálunk nagyon is jól és gyorsan ment a beszokás, pedig sokat paráztam rajta előtte...

2 évesen kezdte a bölcsit tavaly októberben, elég sokat volt beteg itthon, de a karácsonyi szünetben már meg volt veszve, hogy mikor mehet a barátaihoz a bölcsibe. Imád járni, hál istennek!

2011. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam eleg koran ment bolcsibe 1 evesen de imadja. Nallunk nagyon konnyen ment a beszoktatas. En is megkerdeztem a bolcsis gondozot es nekem azt mondta, hogy van aki konnyebben es van aki nehezebben szokik be a bolcsibe. Minden kezdet nehez meg nekunk felnotteknek is de ez az elet rendje, ha vissza kell menni dolgozni vagy barmi mas okbol bolcsis lesz a gyerek akkor meg fogja szokni ne aggodj. Kisfiam imadja a gyerek tarsasagot es hatalmasat fejlodott. 14 honapos es mar egyedul eszik kanallal, fozeleket meg barmit, eltanuljak nagyon gyorsan egymastol a dolgokat.
2011. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!