Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülő szemmel örülnél ha a...

Szülő szemmel örülnél ha a bölcsődébe járó gyereked közösségébe cigány gyerek járna?

Figyelt kérdés

Persze a család ápolatlan, retkes, büdös, koszos és még lop is.

Ezek után ha nem esetleg zavarna mit tennél? Szólnál a vezetőnőnek...stb vagy tovább lépnél magasabb személyekhez?


2009. dec. 8. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Hogy a fenébe ne zavarna, utálom őket.


De szerintem nem tudsz mit tenni:-//

2009. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
en nagyon nehezen viselném:(
2009. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha olyan a családja, akkor zavarna magyarban is, mert a gyerek nyilván tanul a szülőktől. De ezzel nem tudsz mit kezdeni, legfeljebb kiveszed a bölcsiből a gyereket és átirítod egy másikba.
2009. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon zavarna félnék a tetűtől is.
2009. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Büdös rasszisták!
2009. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

engem is zavarna, szólnék mindenkinek akinek lehet (vezetőnő, + magasabb személyek), de csak akkor ha a gyerekemhez, illetve a dolgaihoz egy újjal is hozzányúlnának. tuti hogy ráküldeném akkor a gyámhivataltól kezdve az összes szervet...

a tetükről ne is beszéljünk...

2009. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Bőrszíntől függetlenül egyértelműen zavarna, ha egy igénytelen, koszos tolvajjal kéne együtt járnia a gyerekemnek. Mindenképpen szólnék. A higiénia hiánya miatt ki tudja mit hordoz magában vagy magán az a gyerek és a családja...
2009. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha így van, ahogy írod, igenis zavarna. De hadd kérdezzem meg, ez kitaláció, vagy valós?

Mert az alapok nem jönnek nekem össze. Bölcsiben roma kisgyerek?? Még nem nagyon hallottam. Mert ahhoz ráadásul ugye még munkahelyi igazolás is kell/ene.

De nem tudom, mit lehet ilyenkor tenni. Gondolom az óvónők, a vezetőóvónő is csak széttárja a karját ilyenkor.

2009. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
erre igazán annyit tudok mondani hogy van olyan magyar család a lépcsöházba hogy a páéves gyerektöl is rosszul vagyok!4nemhogy az annyától és ha hiszed ha nem a roma család meg patyolat tiszta és a a mami egyetemre jár a férje könyvelö és romák!!!!!!!!!!!szóval ez attól is függ hogy milyen a higénia!!
2009. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az utolsonak igaza van.De az a baj, hogy nálluk a jellemzőbb.Tényleg van igénytelen cigánygyerek a bölcsiben?Mert vannak rendes romák, de azok nem ilyenek mint amit irtál, ha meg olyan akkor hogy járhat bölcsibe?Tán dolgoznak a szülei?Elég furcsa lenne, bár sose késo elkezdeni.
2009. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!