Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel mossátok 3 évesetek...

Mivel mossátok 3 évesetek haját, ami nem szárítja a fejbőrt?

Figyelt kérdés
Most Gabit használunk,de nagyon szárítja neki,nem tudom,milyet vegyek ami jó.Más fajtát még nem használtunk.
2011. ápr. 21. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
a Gabi termékek az enyémeknek is kiszárítják a bőrét, én általában Rossmannos, DM-es, vagy Müller drogériás saját termékeket használok. Ezek mind bevizsgált és minőségi termékek, nálunk és az ismerősök körében is teljesen beváltak. Például a barátnőm lánya ekcémás, és a dokijuk ajánlotta, hogy a méregdrága spéci tusolók és testápolók helyett próbálják ki a rossmannost v a dm-est, és bevált nekik, nem súlyosbodik a problémája ezeknek a használatakor, nem úgy, mint pl egy gabinál vagy johnsosnsnál.
2011. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csakis FLP-s termékeket használok a gyerekekre is, ránk is. Még sose volt gondja egyik gyereknek sem.
2011. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eper-tej illatú Schauma gyereksampont. :)
2011. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DM-eset szoktam venni, eddig nem volt gond. De télen egy picike korpát láttam a fején. Babaolajjal bekentem neki délután, majd este lemostam neki. 2 nap alatt elmúlt. Ha nagyon kiszáradt a fejbőre, hidratálásra a babaolaj is jó. Pár nap alatt segít rajta.
2011. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!