Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mond olyat a 2-3 evesetek,...

Mond olyat a 2-3 evesetek, hogy csak te szereted, és o is csak teged?

Figyelt kérdés

Körbe van imadva egyebkent.. nekem egyreszt nagyon jol esik hogy ezt mondja, masreszt uton a kisteso, meg apa is hazajon par honap mulva, felek, hogy mi lesz.


teny, hogy velem van a legtobbet, en talalom ki a szamara legjobb mokakat, szerintem en nyalom ki a feneket a legjobban (de en is vagyok a legszigorubb vele)..


ket nagymama, egy papa, meg egy ismeros heti szinten talalkozik vele, es nagyon jol elvannak, akar nelkulem is, illetve neha havi szinten vannak vendegek..


ez majd modosulni fog teged szeretlek a legjobbanra? probalom neki mondnai, hogy a legjobban, es kijavit, hogy nem, csak teged


2011. okt. 26. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindent és mindenkit szeret.Még az úton a köveknek is mondja.aztán persze van olyan,hogy ha valaki "keresztbe tesz neki",akkor mondja,hogy őt nem is szeretem.:-)
2011. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fiam 2 éves múlott.sokszor mikor kérdezzük tőle hogy mondjuk szereted apát,vagy a mamát,stb.rávágja hogy nem.sokszor még engem sem szeret.aztán egyszer csak fogja magát odafut hozzám és átölel és mondja hogy szeretlek Édesanya,vagy az apjával csinálja ezt.mondjuk velem csinálja ezt többet,mert ugye én vagyok vele itthon egész nap,apa csak este ér haza.
2011. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat :D akkor ne vegyem tul komolyan :D

(egyebkent nalunk reggel szokta mondani meg este foleg, napkozben egyszer-ketszer ha eszebe jut..es olyan édes lesz a hangja, érzékeny, és úgy ölel, mint egy koalamaci :))

2011. okt. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!