Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vásárolnátok a vateráról a...

Vásárolnátok a vateráról a kisgyermeknek használt játékokat?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsen elég pénzünk ahhoz, hogy új játékokat vásároljunk a 2,5 éves kisgyermekemnek, ezért nem csak a webáruházakban néztem szét babajátékok és fejlesztő játékok után, hanem aukciós oldalakon is. Számtalan olyan készségfejlesztő, interaktív és formaválogató játékot találtam, amit biztosan nagy élvezettel játszana. Persze, itt is vannak újak, de olyanok is, amelyeket szülők tettek fel eladásra, mert a gyermekük már megunt vagy többet kaptak belőle a rokonoktól. Én azonban mindig féltem ilyen helyen vásárolni. Nem tudom, hogy eléggé megbítható-e, akitől vásároltam, bár bevallom én is használtam a barátnőmmel ezt az oldalt, hogy a megunt ruhákat eladhassuk, s af érjem is vásárolt a vaterán valami szerszámot. De a babajáték az más. Ott vigyázni kell a kicsi egészségére, arra, hogy mit adunk oda neki. Nézegettem a neves játékgyártó cégek által kifejlesztett formaválogató játékokat is, hát a bolti, vagy a webáruházas ár töredékéért megkaphatnám, de valahogy nem igazán fűlik hozzá a fogam. Azért jöttem ide, és még más fórumokra is, hogy segítséget kérjek az én helyzetemhez hasonló helyezteben lévő kisgyermekes anyukáktól. Ha megnézitek a [link] oldalon található interaktív játékokat, akkor lenne merszetek megvenni őket? Esetleg van olyasvalaki, aki itt árulja a gyermeke megunt játékait? Jó lenne, ah segítenétek abban, hogy megbizonyosodhassak arról, hogy nem lesz semmilyen bántódása a kicsinek, s végre kaphasson olyan játékokat, amelyek felkeltik, de meg is tartják az érdeklődését. Ha jól láttam, akad a gyermekjátékok között babakocsi játék is, amely szintén jó lenne, mert nemrég kezdte el tologatni a kis babáját a kocsiban, de azt kölcsön kaptuk, és vissza kellett adni.
2011. ápr. 25. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit tehet a játékokkal aki árulja, ami árthat a te gyerekednek??? Ha ugyanazt boltban megvennéd, akkor mástól miért nem? Átitatja méreggel az anyuka mielőtt felteszi a vaterára? Nem értem az aggodalmad, elképzelni se tudom mire gondolsz.

Én pár játékot vettem már onnan, bár jellemzően inkább ruhákat szoktam, a gyerekeimnek ettől még baja nem lett.

2011. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én rengeteget vásárolok az aukciós oldalakon!

Nem csak játékot, ruhát is!

[link]

2011. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem csak vásárolok, hanem árulok is az aukciós oldalakon.

Játék, ruha, babakocsi és még sok egyéb van a listámon:)

2011. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod. Nyugodtan vegyél a kicsinek. Pláne egy babakocsit, ami pláne műanyag. Ledomestozod, majd jól leöblíted, megtörlök ha ennyire aggaszt és játszhat is vele a kicsi. De egyébként lesz az még olyan koszos is, hogy csak na, pláne ha kiviszi udvarra is.

Ha meg anyagból készült, lehet van olyan aminek levehető az anyag része és kis tudod mosni a többit letörölni. Ez később is jól jön, ha leönti, vagy összekoszolja.

De amúgy nem kell szerintem félni. Nem tesznek fel az emberek fertőző dolgot.

Nézd meg az eladó értékeléseit mielőtt licitálsz. Ha jó akkor biztos, hogy azt kapod amit a képen látsz és nem egy agyonhasznált, használhatatlan valamit.

Meg válassz olyat még ezenek kívül olyat amiről több kép van fent, hogy minden oldalon lásd az adott tárgyat, akár a hibáit is, ha van.

Úgyhogy sikeres üzleteket kívánok. Ne gondolkodj rajta. Ha az eladó sok eladással rendelkezik, ami pozitív akkor sok vesztenivalód nincs.

Ügyes légy.

2011. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi. A teszvesz, vaterának az az egy hátránya van, hogy ott a postaköltség. Így azt jó végiggondolni, hogy megéri nekem az a valami postaköltséggel együtt is? Vagy keress olyan eladót aki több gyerekjátékot árul, mert lehet veszel többet és egy postaköltséggel eljön. Ezt mind jó mérlegelni, hogy jól járj.
2011. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szinte csak ott veszek játékokat és mindig elégedett voltam eddig.
2011. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!