Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megéri túrkálóban vásárolni?...

Megéri túrkálóban vásárolni? Adnátok tanácsokat mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Még nem voltam túrkálóban sosem, nem mert valami bajom lenne vele, de eddig mindig kaptunk ruhákat.

Most 2 évesnek és újszülöttnek kellene ruha,hol nézelődjek Budapesten, kb. milyen áron vannak ruhák? Jobban megéri mint teszveszen vaterán venni? Adnátok tanácsokat egy kezdő turisnak?


2011. ápr. 25. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha teheted, akkor kilós turiba menjél, mert sokkal olcsóbb. Többnyire ami be van árazva az kicsit sok ahhoz képest, hogy turkáló. Mondjuk ez csak az én véleményem:D

Tanácsokat nem nagyon tudok adni. Nagyon szép ruhácskákat lehet kifogni. Én múltkor 3 disney-s bodyt 140ftért vettem :) Ha olyat látsz ami esetleg foltos akkor nem feltétlen kell visszadobni. Alaposabban megnézed és ha azt a foltot ki lehet szedni akkor nyugodtan vedd meg.

Én a teszveszen annyira nem szeretek vásárolni. Inkább a turi.


Jó turizást :)

2011. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ és megírnád, hogy Budapesten hova érdemes menni?
2011. ápr. 25. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a kilósat ajánlanám,és előre mérd fel,h mikor van árucsere/bálabontás.Akkor nyitásra már ott kell lenni,mert kb fél óra alatt lerabolják a legjobb cuccokat.(Én is ezt csinálom.:)))Ha sokan vannak,akkor csak tedd a kosárba ami nagyjából jónak tűnik,és akkor válogass,ha minden ládát átnéztél.Vigyél centit és a babád méreteit,mert sokszor olyan ruha is jó,ami a beírt méret alapján nem tűnne annak.
2011. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

fúúú tök jó ötleteket adtatok, jöhet még:-)

Nagyon köszi!

2011. ápr. 25. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnos nem Pesti vagyok hanem Szolnoki és nem vagyok jártas pesten.
2011. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sebaj, azért köszi!
2011. ápr. 25. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a használt nadrágokkal az a bajom, hogy derékban a gumi nagyon ki van tágulva. Ott a turiban jól néz ki a nadrág, de volt már hogy otthon szembesültem vele, hogy leesik a gyerekről. Ugyanilyen szempontból érdemes vizsgálni a pólókat, azoknak általában a nyaka van kitágulva.
2011. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a ruhákon jól látszik, hogy mennyire vannak elhasználva. nagyon jó cuccokat lehet venni. ha esetleg nadrágban ki van nyúlva a gumi,de egyébként jó, megveheted és a benne lévő gumi helyett 3 perc alatt húzhatsz egy újat. vagy egy leszakadt gomb ne tartson vissza! A foltok többségét is ki lehet mosni vanish szappannal. Ami még gyakori, hogy nagyon gyűrött a ruha és nem mutat olyan jól, képzeld el szépen vasalva, csodákat tesz:)
2011. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!