Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szomorodtok egy egyedül...

Nem szomorodtok egy egyedül mesét néző kisgyerek láttán? ) =

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Miért kéne elszomorodnom? Nekem s van, hogy egyedül nézi a fiam a mesét, ha épp dolgom volt és ő se szomorkodik közben.
2011. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Kéne?

Az én gyermekem reggel fél órát nézi a mesét amég én odakészítem az ebédet. Aztán együtt játszunk.

2011. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

És hol láthatok egyedül mesét néző kisgyereket, akinek a láttán elszomorodhatnék? Az utca sarkon, hordozható DVD-vel?

Nem értem a kérdésedet.

Mert a saját gyerekemnél, nyilván én ültetem oda és ha elszomorodnék, odaülnék mellé.

ismerős gyerekénél is ugyanez, ha elszomorítana, odaülnék mellé és nézném vele együtt.

De egyébként nem hinném, hogy ez szörnyű kínzás lenne a szülő részéről, úgyhogy valószínűleg fel sem tűnne.

2011. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát az öcsémnél pl... :S Szüleimnek nicnsen rá ideje, ezért sokszor benyomják a mese elé, és nagy a ház, sehol senki a közelében, csak ő a nappaliban a mesével... Én játszok vele, amikor csak tudok, csak sokat kell tanulnom... Így értettem a szomorút... :S
2011. ápr. 26. 20:20
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem szomorkodok, mert amikor ő mesét néz egyedül, akkor én mosok/főzök/takarítok...
2011. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem azért, de miért lettünk azért lepontozva, mert nem értettük miért kéne emiatt szomorkodni? :oS Normális stílusban válaszoltunk.
2011. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Biztos egy "szuper anya" volt.
2011. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
n nem tudom!!! Én nem pontoztam senkikt sehogyan!!! :OO Eddig még sosem adtam lepontozást!!! (és igen, tejesen normálisak a válaszok, köszönöm is őket!)
2011. ápr. 27. 20:17
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Én sem szomorodom el. :) Nekünk is nagy a lakásunk, ráadásul a kislányom kedvenc meséje az Eperke sorozat, el se lehet rángatni a tv elől, ha az megy. Persze egyedül nézi, mert nekem dolgom van a konyhában, de rálátok a gyerekre végig. Még sose jutott eszembe, hogy szomorkodhanék ezen :))
2011. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát én személy szerint nem szeretem ha a gyerek mesét néz. Olyankor mindig bántudatom van, hogy nekem kéne foglalkozni vele, valamilyen építő jellegű elfoglaltságot találni... Bár az én kis aranybogárkám :D (kisöcsém) sok természetfilmet néz, ami egyrészt jó, mert elég okos dolgokat szed össze belőle (Davit Attenborough szeirntem nagyon jó!) viszont nem tudom, hogy egy majdnem 5 éves gyereknek mennyire kell belelátnia az "élet körforgásába"... :S Szóval ez a kígyó megeszi a saját kicsinyeit meg hasonló bizarr dolgok egy ártatlan kisgyereknek. De lehet, hogy túlságosan is féltem... :D
2011. ápr. 30. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!