Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kortól tud egy...

Mennyi idős kortól tud egy kisgyerek egy nagyon meredek lépcsőn biztonságosan, egyedül közlekedni?

Figyelt kérdés
A tetőtérben van egy gyerekszobának ideális kis szoba, előszobával. De a lépcső, ami oda vezet, nagyon meredek. Mikortól tudja vajon majd a szobát használni a kisfiam?
2009. máj. 5. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Én az enyémeknek megtanítottam, hogy amíg kicsik, addig egyedül fölfelé négykézláb, lefelé ülve, lépcsőnként szabad csak menniük. Két éves kor körül már közlekedtek így a lépcsőn.

Így nem kellett aggódnom, hogy leesnek.

Persze te látod mennyire mozog biztosan, nem szédül-e stb.

2009. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermek 15-16 hósan kapaszkodás nélkül jött-ment a lépcsőn!Majd frászt kaptam mindíg amikor láttam!Nagyon korán(1 év körül)már megtanítottuk lemászni és felmászni is Őket!Lépcsőzzetek sokat és meglesz a gyümölcse!
2009. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!