Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korukig fürödhetnek...

Hány éves korukig fürödhetnek együtt a gyerekeim?

Figyelt kérdés
egy fiu és egy lány, a lány időssebb két évvel.
2011. ápr. 26. 19:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4-en furodtunk nyaranta egyutt nagyanyamnal: unokanoverem, unokabatyam, hugom, en.


Egyszer megkerdeztunk h unokabatyamnak mije van, elmondtak h pocije mert o fiu meg h ugyebar amikor megmosta akkor hatrahuzta a bort eloszor azt se erzettuk de elmondtak h ott is meg kell mosni. Aztan tulsagosan nem kotott le minket a dolog oviskent.


Nem tom mikortol nem furodtunk egyutt... Eloszor unokanoverem szallt ki a dologbol mert "o mar nagylany" gondolom megjott neki vagy szorosodott :) ezt mar kevesbe magyaraztak el szal nehezen fogadtuk el h o mar nem furdott velunk.


Am en se ertem mi ez a nagy felhajtas a mesztelenseg korul. Jajj mintha rejtegetni kene tole egesz eleteben, vagy mi? Sztem sokkal jobb ha a gyerek tudja h a fiuknak ilyenuk van a lanyoknak meg olyanuk.


Jah es qvara idegesito volt amikor anyum nem mondta el h honnan jon a kisbaba es mar mindent felsoroltam neki a szajtol kezdve es a helyes valaszomra csak elpirult...

Ha sztem mar ilyet kerdez a gyerek akkor van agyilag ott h felfogja.


A szaporodast es a sexet altalanos elso nyaran tudtam meg h mi egy enciklopediabol. Rohadtul orultem h vegre tudom mi az igazsag, mert a golya mese eleg bena volt. Nem ijesztett meg a dolog, pedig keresztmetszeti rajz is volt... Inkabb a menzesz hozta ram a fraszt- h minden honapban verezni fogok- de aztan elkonyveltem h legalabb mar most tudom mire szamitsak es nem lesz meglepetes majd kesobb...


Jah es tok normalis felnott lettem, nem szexeltem tul koran, es lelkileg se zakkantam meg mert lattam unokabatyam futykoset anno.

xD

2011. ápr. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, biztos vagyok benne, hogy a lányod fogja ezt a kérdést megoldani, amikor majd legkésőbb kiskamasz korában szeretne már egyedül fürödni, öcsike nélkül.


Nekem 1 évvel idősebb bátyám van, szerintem kb. nagycsoportos korunkig fürdettek minket együtt, utána már kinőttük a kádat.


A saját családunkban fiú ikrek születtek, akiket együtt fürdetek, de hogy meddig?? Hát, szerintem amíg csak akarják.


Azonban láttam olyan példát, amitől néztem egy jó nagyot, és nyugodtan nevezhet bárki prűdnek miatta. Egy idős néninél segítettem a háztartásban, s épp ott voltak nála az unokáig, 12 év körüli lány, és 10 év körüli fiú, s együtt fürödtek. Na ez a felállás pl. nekem furcsa volt. Aztán a nagyanyjuk megkért, hogy nézzek be hozzájuk, kell-e segítség a fürdésnél, hajmosásnál. Le voltam döbbenve, mert nagynak találtam ehhez a két gyereket, meg aztán én idegen voltam nekik. A néni félreértett, és azt mondta: ne félj attól, amit látsz, hiszen gyerekek ők még. Hát ha hozzám 12 éves kis-nagylányként benyitott volna valaki a fürdőbe, főleg egy idegen, tutira frászt kaptam volna! Szóval ki így, ki úgy.

2012. jún. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy gyerek nem ösztönösen lesz szégyenlős, csak azzá nevelik. Azoknak embereknek fejében kéne rendet tenni, akik a meztelenséget a szexszel hozzák összefüggésbe még gyerekek esetében is.
2012. jún. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bár mi lánytesók vagyunk, de addig fürödtünk együtt, amíg a nővéremnek is jó volt így. Ő mondta először, hogy nem akar már együtt fürdeni többet. (Engem egy darabig bántott, aztán megértettem.) 3,5 év van köztünk, nem igazán emlékszem, mikor mondta ezt.
2012. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!