Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok kb 4-5 éves gyerekke...

Szoktatok kb 4-5 éves gyerekkel együtt fürdeni?

Figyelt kérdés
Míg kisebbek addig természetes. De még ilyenkor is megengedett a közös pancsi a gyerekkel?

2011. nov. 2. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt én egyszer már megkérdeztem,és nagyon változó hozzászólások voltak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megengedett még szerintem. Én ritkán (kényelmi szempontok miatt) , de azért szoktam. Nem magamtól, hanem ők kunyizzák ki. Enyémek 5 és 7 évesek lány és fiú. A játszás miatt van az egész, és érdekes nekik.
2011. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én vagyok az anyuka. Apával nem szoktak, szerintem apa nem is vállalná. Ja, és egyszerre egy gyerekkel, és előbb én letusolok, engedek vizet, és már hívom is.
2011. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állítólag azért jó az együtt fürdés, mert ha már kis korban hozzászoknak az ellenkező nemű meztelen test látványához, akkor kamaszként nem fogják korán kezdeni a szexet.
2011. nov. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt 3-4 eves gyerekeket meg szoptatnak. Akkor pancsi ne legyen?
2011. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4 éves gyereket szoptatnak? szerintem az azért gáz
2011. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!