Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én jártam így, hogy a...

Csak én jártam így, hogy a férjem sem a maga, sem a 16 hónapos kisfiunk nevében nem köszöntött meg Anyák-napja alkalmából?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 16:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Elolvastam az általad feltett kérdést és a válaszokat is, és teljesen együttérzek Veled! Szerintem a példából tanul a gyerek leginkább, és hát mit lát, ha az apja a saját édesanyját sem köszönti, pedig nagyon jó édesanyja van, és jó a viszonyuk.

És még mielőtt azt írná valaki, hogy miért mentem akkor hozzá elmondom, hogy ő nem ilyen volt. Kifejezetten érzelmes és romantikus, figyelmes férfi, de mióta felelősebb munkakörbe került, meg megszületett a kisfiam egyre kevésbé figyelmes. És itt a pocakban a második.. talán ezért vagyok most ennyire érzékeny.

2011. máj. 1. 18:13
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is kicsit rosszul esett, hogy mikor tavaly terhes voltam, még viccelődött, hogy majd jövőre a "kispocak" meglepi anyukáját egy virággal...Ehhez képest ma azt vágta a fejemhez, hogy csak kínzom a gyereket! (nagyon taknyos, szívni kell az orrát, és hát tényleg nagyon sír. Mindig nekem kell csinálni, és én sem szívesen, de muszály.)Inkább ne köszöntsön fel a gyermekünk nevébe, de csak ne mondja azt, hogy szívtelen, kegyetlen anya vagyok!:-(
2011. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen, nem jókor és nem jót mondott! Azért mi azért is legyünk boldogok!!!!:)
2011. máj. 1. 18:27
 14/21 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz néha... Nem?:)
2011. máj. 1. 18:27
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

Ezek a pasik! Jól seggbe kéne rúgni őket!

Az első kettő válaszoló ugyanaz, ez látszik a százalékokból is. Vicces, hogy úgy írt, mintha két külön ember véleménye lenne, de ezt hagyjuk is.

Igen, sajnos, ha az apa erre nem gondol, az ugyan olyan figyelmetlenség, mintha bármilyen más ünnepet felejtene el. Már csak azért is meg kellene köszönteni gyermeke anyját, hogy megköszönje, megszülte gyermekét. Én a saját szülinapomon megköszöntöm anyut is, hiszen neki volt nehéz. De a pasik nem értik, nem érzik át ezeket a dolgokat, sajnos, máshogy vagyunk összerakva. Ettől még ésszel felfoghatnák, hogy ez nekünk fontos...

De ne legyen szomorú senki, legyen minden anyuka büszke magára, sőt, találjatok ki magatoknak valami kényeztetést cserébe! :-) Boldog anyák napját mindenkinek!!! :-)))

2011. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

A második válaszoló vagyok és nem ugyanaz mint az első. Nem gondolnám, hogy csak 100 ember fórumozna ezen az oldalon, hogy ne fordulhatna elő ugyanannyi százalék...


Sajnálom ha megbántottam a kérdezőt, de én akkor is így gondolom és ezt nem szégyenlem.

Legalább jól gondoltam magamban, hogy csak a hormonok játszanak a kérdező érzelmeivel.


Mindenesetre őszintén sajnálom azt, hogy a férjed minden egyéb dologban is ennyire figyelmetlen.

2011. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Még mindig a második vagyok


Hogy érthetőbb legyen amire gondolok, hogy szerintem ez miért nem gond:

Mind úgy nőttünk fel, úgy lettünk nevelve, hogy Anyák-napján felköszöntjük az Édesanyánkat. A mi Édesanyánkat és nem másét.

Ez egy olyan dolog ami nem biztos, hogy egy embernek eszébe jutna, mert nem így élte le az életét.

Azt pedig egy férfitől elvárni, pláne egy figyelmetlen fajtától, hogy majd magától kitalálja, hogy egy olyan nőt is fel kéne köszöntenie aki nem az anyja...

Remélem így már érthetőbb. Nem a rosszindulat vezérelt a válasz megírásakor hanem az értetlenség, hogy más miért... ne haragudj, hogy ezt írom, de miért él álomvilágban.

2011. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan elváltunk tavaly, de a gyerekek apja az idén is elvitte a gyerekeinket virágot venni (11 éves és 1 éves). Nekem nagyon jól esett :)
2011. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, csak az első néhányat. Én igenis elvárom, hogy felköszöntsön a fiammal együtt Bár a fiam még nem tudja, mit csinálnak, de ebből tanul.

Én is felköszöntöttem tavaly apák napján (külföldön élünk) mert úgy éreztem, meg is érdemli. Hát igenis én is megérdemlem az anyák napi köszöntőt. És biztos te is megérdemelted volna.

2011. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Igen is az apa dolga felköszönteni az anyukát a gyerekek nevében addig amíg a gyerek pici.Az én férjem tegnap 3 szál virágot vett a két nagyobb saját maga adta át a pici nevében( aki csak 1 hónapos )Apa adta ide.Kitől tanulná meg ezt az ünnepet a gyerek ha nem apától?
2011. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!