Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én jártam így, hogy a...

Csak én jártam így, hogy a férjem sem a maga, sem a 16 hónapos kisfiunk nevében nem köszöntött meg Anyák-napja alkalmából?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

a férjednek te vagy az anyja?


nem értem miért kellett volna felköszöntenie, a gyerek nevében meg pláne miért???????? :-o

2011. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Ezt én sem értem. Eszembe nem jutna ilyesmit elvárni a férjemtől.

Ő köszöntse föl az ő anyját én meg türelmesen kivárom az én időmet mire elég nagy lesz ehhez a gyerek.

Ez ma már a sokadik ilyen kérdés és nem értem, hogy mire föl. Olyan mint az az anyuka aki fel volt háborodva, hogy a gyerek nem kapott ajándékot mikor fél éves lett...

Agyam eldobom... Ennyire nem kéne unatkozni.

2011. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem tök normális kérdés. Bár most tuti le leszek pontozva. Amúgy nálunk amikor kicsi voltam igenis fel volt köszöntve anyu. Bár még nem tudtam semmit csinálni, ugyanis első anyák napján 5 hónapos voltam. De faterom vett neki egy szál virágot.

Amúgy én nem azért nem lettem felköszöntve, mert elfeletették v vmi hasonló, hanme más ok miatt...

2011. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Hát a maga nevében én se értem miért köszöntött volna fel, nem vagy te az anyja (remélem).

Viszont amíg a gyerekek nagyon kicsik voltak, engem a férjem meglepett a nevükben egy aprósággal, egy cserép virággal. Csak figyelmességből. Mostmár fel tudnak köszönteni, mostmár nem.

2011. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Engem sem köszöntött fel a férjem, de valójában nem is vártam tőle. A kisfiam 4,5 hós.
2011. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én csak most várom az első gyermekünket, de a párom ma reggel viccesen közölte, hogy boldog anyák napját, illetve az apósom és az apukám is felhívtak.

Kedves gesztus volt, bár senkitől sem vártam.


Szerintem nem nagy bűn, ha a férjed nem mondja. Ez lényegében csak kedvesség, ha nem teszi meg, akkor se haragudj rá. Magadnak csinálsz belőle kellemetlenséget.


Nézz rá a 16 hónapos kisfiadra és gondolj vissza arra, amikor még egybe voltatok, amikor megszületett. 1000%, hogy könnybe lábad a szemed. És majd az évek során, ha idősebb lesz, úgyis minden évben megfog rólad emlékezni anyák napján.

2011. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Főképp a kisfia nevében gondoltam. Nem ajándék az, amire lelkem mélyén vágytam volna, csak egy mondatra... Vagy három szál gyűröttszárú, meggyötört kis százszorszépre a kisfiam puha kis kezéből, amit mondjuk a járda mellől szednek a séta közben..

Hogy könnybelábad-e a szemem....? Egész nap ezzel küzdöttem..:(

De nem is tudom min vagyok meglepődve.. A férjem idén elfelejtette a házassági évfordulónkat, a megismerkedésünk évfordulóját is. Az anyukáját se jutott ma eszébe felhívni..

Köszönöm a kedves válaszokat!:) Jól esik a megértésetek! Aki meg nem érti a problémámat...

Kedves második Gondolom nem vagy még anyuka. Majd eljön még a Te időd is!

2011. máj. 1. 17:14
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia,hát szerintem elég sok férfi ilyen,nem tudják számon tartani a fontosabb dátumokat.Én már a hét elején figyelmeztettem őt,hogy vasárnap anyák napja van (nem önzőségből,hanem,hogy az édesanyjáról ne feledkezzen meg),így ma anyósom és én is fel lettem köszöntve.Szerintem neked is így kellett volna tenni,nem biztos,hogy szándékosan felejtette el,ill. gondolj bele,hogy ha neked rosszul esik,akkor hogy esik ez az édesanyjának.
2011. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Én írtam ki a kérdést.

Talán azért esne jól, ha felköszöntött volna, mert elismeri, hogy jó anya vagyok, hogy szeret, tisztel anyaként, valamint jó példát mutat a gyermekének a jövőre vonatkozóan.

2011. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Pont ezen gondolkodtam ma, hogy nagyon rosszul fog esni, ha még pici lesz a gyerekem és az apjának nem fog eszébe jutni a gesztus, hogy a kicsi nevében felköszöntsön ezen a szép napon. Nekem még nincs gyerekem, de teljesen megértelek én is nagyon szomorú lennék.
2011. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!