Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes a drága "Crocs"...

Érdemes a drága "Crocs" papucsot venni a kisfiamnak vagy jó az 1500 ft-os is? Tényleg ennyivel jobb a Crocs?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az csak márkanév. Mi a gagyit adjuk és szereti. A Crocs iszonyat drága. Egy szandál kerül annyiba, mint az. Ha ennyi pénzt szánsz rá, akkor inkább szandit vegyél.
2011. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Pont szombaton neztem a brendonban a kisfiamnak, mikor meglattam az arat elajultam! Na ennyit nem adnek erte! Az is ugyanugy muanyag, ugyan az a forma stb. Szoval nekunk meg nincs, de ennyiert nem is fogok venni.

Akkor veszek egy superfit vagy falcon vagy siesta stb. szandalt neki. Sokkal egeszsegesebb es kenyelmesebb szerintem a pici labara. Kisfiam 22 honapos, 23-as a laba.

2011. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk a kínai gyártmányú változat van, és teljesen meg vagyok elégedve vele, a gyerekek is szeretik, kényelmes, tartós, csak épp hiányzik róla a márkanév - hát na bumm!Ha meg mégis tönkremegy/kinövik, legalább nem fogom sajnálni.

(mondjuk ha akarnám se tudnám nekik a Crocs-ot megvenni, dehát ez más kédés...)

2011. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én kisfiam 3 éves nekünk is az olcsóbb változata van itthonra a homokba, udvarra játszani. Nagyon sokallom a Crocs-ot nem tudom elképzelni hogy az annyival kényelmesebb lenne. Hát igen a márkát meg kell fizetni, és az kicsit dizájnosabb.
2011. máj. 2. 10:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az eredeti is van meg utánzat is,és van különbség,mégpedig nem is kicsi...
2011. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

10:15 vagyok

Utolso leirnad, hogy mi a kulonbseg, tenyleg erdekel, mert en is nagyon szeretnek venni a kisfiamnak, de nem ertem miert kerul 7-8 ezer ft-ba??

Koszi!

2011. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a 2000 ft körüli is teljesen jó, nekunk is van, elmebeteg dolog gyerekenk (amúgy is) 10E ft-ért papucsot venni

Egyszer láttam T. Hilfiger mamuszt 15E ft-ért....no comment

2011. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
12.36 vagyok.Nekünk az egész családnak van eredeti és nagyon imádjuk.Ez egy speci anyagból van,nem izzad benne a láb,pillekönnyű és nagyon-nagyon kényelmes.Kerti munkára utánzat van és semmi köze az eredetihez.A gyereknek én vaterán vettem használtan 1500ft-ért,de igen nem volt az előző kis tulaján kettőnél többször!!!És érdekes ,mert ha leteszem a lányom elé a 2 papucsot,akkor az eredetit húzza fel,azt jobban szereti.Pedig az utánzat mintás rózsaszín,míg az eredeti egy egyszerű kék,és ugye tudjuk ,hogy milyenek a lányok....:)
2011. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt először kínai, azt is szerettem, aztán kaptam igazit

Nem lehet leírni a különbséget, azóta szinte csak ilyet hordok, van téli, van balerina.

A mi kislányunk ilyet kap majd első szülinapjára.


Aki kipróbálja, esküszik rá.

2011. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 3. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!