Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Repült már itt valaki Dubaiba...

Repült már itt valaki Dubaiba kisgyerekkel? Segitetek tanácsokkal?

Figyelt kérdés
Mire figyeljek? Milyen élelmiszert nem tudtatok beszerezni odakint? Mit vinnétek feltétlen? Egy hétre megyünk, de fèlek:(
2011. máj. 2. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
2,5 éves, szobatiszta, és ennivaló kérdésben nem egyszerűen válogat...
2011. máj. 2. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne félj semmitől, korrekt üzletek, szupermarketek vannak. (Hatalmas shopping mallok vannak) Mindent lehet kapni. A fiam 8 hónapos volt, amikor először vittük, azóta már többször is jártunk ott(Apa ott is dolgozik)

Esetleg, ha tápszert, tejpépet eszik még a kicsi, azt vinnék, mert nem biztos, hogy pont olyat kaptok (de lehet)

2011. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi hogy írtál! Még akár virsli is van? Mert azzal túlélnénk pár napot...:) szállodába megyünk, de félek az etetésétől. Mert ugye főzni nem tudok majd neki, és nem ismerem az ottani éttermi kaját....:) a repülőre babakaját felvihetek?
2011. máj. 2. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:

A repülőre felvihetsz babakaját, esetleg a biztonsági ellenőrzésnél kérik, hogy kóstolj bele, tehát csak annyit vigyél, ami a repülőre kell, a többit, ha viszel, akkor a bőröndbe.

Virslit sajna nem tudom, azt mi nem vettünk ott soha, de szállodában reggelinél már láttam. (A Mall of teh Emirates aljában van egy nagy Carrefour, szerintem ott lehet kapni, ha máshol nem). Étteremből mindenféle van, a gyorséttermektől a nemzeti kajákig. Nagyon jókat szoktunk ott enni. Ha a kisfiad szereti pl a chicken fingerst (nem tudom nálunk mi a neve, rántott csirkefalatok talán, azt szinte mindenhol kapni. Gyümölcs rengeteg van, próbáljátok ki a préselt leveket, isteniek! (A görög és sárgadinnyelé verhetetlen, a fiamnak is nagy kedvence! :) ) Ne félj! Tényleg minden van!

2011. máj. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nem tudom milyen szállodába mentek, de ahol mi laktunk eddig mindig volt legalább egy mikro, de előfordult a teljes konyha is. Szerintem hívjátok fel a hotelt és kérdezzetek rá, vagy kérjetek megérkezéskor a gyerekre hivatkozva. Nagyon vendégcentrikusak, kedvesek, biztosan adnak.
2011. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mövenpick Jumeriach Beach Hotel, ide megyünk. Utánanézek a boltnak,amit írtál! Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszod!!!!
2011. máj. 3. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!