Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy segíthetek neki, hogy...

Hogy segíthetek neki, hogy könnyebben elaludjon?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam, de nagyon nehezen alszik el.Legalább 30 percig forgólik, magyaráz stb. Ráadásul amióta bölcsis, nem alszik el egyedül. Akkor viszem aludni is, amikor már látom rajta, hogy álmos, és nyűgös. Nem is akkor amikor én akarom hogy aludjon.
2011. máj. 2. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de nekem is 30 perc általában, amíg elalszik. Ez soknak számít? (Nekem nyilván sok, mert előbb el tudnék aludni, mint a gyerek, csak utána még dolgom van). De én azt gondoltam, ez a fél óra természetes.
2011. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy én gondolom soknak:-) Egyébként én is úgy vagyok mint te. Néha hamarabb elalszok mint a kisfiam:-)
2011. máj. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!