Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éls fél évesen be adnátok...

2 éls fél évesen be adnátok oviba ha van mini csoport és vissza szeretnék menni 4 órába dolgozni?

Figyelt kérdés
vagyis annyira nem szeretné, de pénz miatt jó lenne?nem korai neki még?
2011. máj. 5. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni mert az annyira nem szeretné ... a kicsi nem tudja hogy ha megkérdezed hogy akarsz-e oviba menni hogy akar-e.



Vidd el párszor és ha jól viseli lehet megváltozik a véleményed ha meg nem érzi jól magát még van ideje.

2011. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ranschburg Jenő szerint korai még ilyenkor közösségbe vinni, de még egy gyerek se halt bele, sőt, ha szereti a gyerektársaságot, akkor még jót is tehet neki. Én mindazonáltal csak akkor adnám be, ha anyagilag muszáj lenne. Azért nagyon anyásak még ilyenkor.
2011. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért is gonbdoltunk mert gybént akörnyéken semmi gyerek nincs akivel tudna játszani, és szeretne basbákkal lenni.
2011. máj. 5. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen. Persze minden gyerek más, de szerintem erre a korra azért már a többség érett a közösségre, sőt,sok szempontból jót is tesz nekik.

Az én fiam nagyon szeretett volna menni, de sajnos nem vették be. Nálunk is azért lett volna jó, mert amúgy nincs gyerektársaságban és látom, hogy hiányzik neki.

2011. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bölcsbe adnám (illetve annyi idősen adom is), és nem oviba, még minicsoportba se.

Van már egy nagyobb fiam, tudom, hogy sajnos nagyon nagy különbség van az bölcsi és ovi , gondozónők, óvónők között.

majd megy 3,5 évesen oviba.

2011. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is beadnám de 50 kilómteres körzetben nincs
2011. máj. 5. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!