Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lesz újra visszamenni...

Milyen lesz újra visszamenni dolgozni? Nektek hogy sikerül az időbeosztás munka és gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2 műszakban fogok dolgozni. Reggel 6-tól 12-ig vagy 2-től 8-ig.
2011. okt. 22. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Fel napod mindig ures, mindket muszakban is.
2011. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég hülye beosztásom van. Heti 2x fél 7-re megyek, fél 1-ig. Ilyenkor már 5.40-kor keltenem kell szegényt, (télen még korábban, hogy 6-ra beérjük a bölcsibe, és én is beérjek ha csúszik az út). Ilyenkor 3-ra megyek érte, kb. akkorra végeznek az uzsival. A többi napon fél 11-től vagyok fél 5-ig. Ilyenkor 10-re viszem (akkor tízóraiznak), és munka után rohanok érte. Apa sajnos nem tudja hozni-vinni,mamák nincsenek a közelben. Mindez februárig lesz csak, akkor tölti kisfiam a 3-at, és akkortól már 8 órás leszek. Onnantól kezdve napi váltásba leszek, egyik nap fél 7, fél 9, fél 7, fél 9 stb.
2011. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
munkába állás nehéz volt, nem akartam de a pénz miatt muszáj volt bölcsibe adni 2 évesen. Nagyon nehezen is szokott be, sajnos fél év kellett hozzá:-(
2011. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem akarok visszamenni dolgozni.szeretnék vele maradni,itthon lenni,menni érte időbe,és vinni reggel.közben szépen nyugodtam csinálnám itthon a dolgom.de nem tudom megtenni,muszáj dolgoznom menni,várnak is,januárba lesz 3 éves.és nagyon sajnálom hogy elmúlt ez az időszak amikor ketten 3-an voltunk itthon egymásnak,rendes,jó időbeosztásunk volt,kialakult napirend,kényelmes,jó időtöltés,minden perét élveztem,most picit fáj,hogy ennek vége,de ez az élet rendje,belefogunk ebbe is rázódni.
2011. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre kiváncsi leszek én is. Márciusban fogok visszamenni. A munkaidőm fél 8- 4ig tart, ami azt jelenti, hogy reggel 6:20kor indul a buszom és délután 5-fél 6(jóesetben) mire hazaérek. Ovi fél 7től van fél 5ig. Férjem 3 műszakos, nem mindig tud segíteni. A mosás, takarítás hagyján, de főzni mikor fogok, hogy a gyerekekkel is tudjak lenni és pihenni is tudjak? Rejtély egyenlőre:)
2011. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz semmi gond. Igen így 6 órában több lesz az időm. De ha reggeles vagyok 5óra előtt megy a buszom hogy beérjek 6-ra, és nem is tudok pontosan eljönni a munkahelyről, így lesz 2 óra mire hazaérek. Na de nincs más választásom, menni kell. Ha délutános vagyok, akkor csak este 21.15-re érek haza:(

Egyébként 2,5 éves a gyermekem.

2011. okt. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!