Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányommal elmentünk...

3 éves kislányommal elmentünk a fogorvoshoz, aki elkezdte számolni: 1-2-3-4-5-6-7 lyuk. Létezik ilyen 3 évesen?

Figyelt kérdés
6 hónapos kora óta mosom rendesen. Én rontottam el valamit? Nem eszik több édességet mint a környezetünkben lévők. Hétfőn megyünk az első tömésre. Nagyon félek!!!!!!
2011. máj. 6. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet, hogy genetikailag hajlamos rá.

Azért kérjétek ki a doki tanácsát mikor legközelebb mentek mert ez tényleg gyanúsan sok.

2011. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

huuh, nem lehet hogy foghibák inkább?Ez is genetikai, fekete foltok a fogon.Nekem van, bár én 27 vagyok.A doki mondta, hogy foghiba, nem is foglalkoztam vele, amikor terhes lettem elmentem megint dokihoz, aki azt mondta rá, hogy lyuk, be kell tömni.De olyan bunkó volt, hogy nem engedtem neki, ennek már lassan 1 éve, azóta sem változott a fogam, nem nőtt a "lyuk", nem fáj, ezért gondolom, hogy tényleg csak hiba.

Én lehet megnézetném egy másik dokival is, minthogy nekiessen...az durva lenne!3 évesnek 7 lyukat tömni...még nekem is sok!

2011. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
oké, most olvasom megint amit írtam, a két doki más volt:)Az első magán, a másik SZTK-s....
2011. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra lennék kíváncsi, hogy 3 éves gyereknek hogy töm fogat? Ki sem nyitja a száját.
2011. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak meg van serulve a zomanc a fogakon. Amikor en vittem a fiamat 3 evesen, megkerdeztem, hogy hogy tomik a lyukas tejfogakat, es azt mondta a fogdoki, hogy a kisebb lyukakat pillanatok alatt meg tudja csinalni, semmi furas vagy erzestelenites nem kell hozza. Ne izgulj, szerintem semmi gond sem lesz a kislanyodnak.
2011. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Te helyedben elvinném egy másik fogorvoshoz is,mert lehet,hogy csak valóban elszineződésről van szó.Akkor pedig elég ha rendszeresen ecsetelik,hogy ne romoljon el/tovább.
2011. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!