Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg a gyermeketek? Kisfiam...

Beteg a gyermeketek? Kisfiam már az éjjel nagyon csúnyán köhögött, meg folyik az orra. Megpróbálom a hétvégén kikezelni, meg hétfőn se lesz bölcsi. Keddre hátha rendbe jön.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is tegnap vittem orvoshoz a bölcsis fiam,neki is folyik az orra,és köhög.A csoportba az összes gyereknek folyik az orra!Én nagyon mérges vagyok a bölcsire,mert reggelente,ahogy megyünk látom,hogy locsolják fel az egész udvart,beleértve a homokozót is,ahol az én fiam imád lenni.

A másik problémám pedig az,hogy ebbe a szeles időbe,ami a héten volt,nem adnak rá sapkát,pedig van bent neki vastagabb,vékonyabb is.

Én is hétvégén szeretném kikúrálni,esetleg próbáljatok meg gőzóli törölköző alatt.

Jobbulást nektek!

2011. máj. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért kell azon mérgelődni, hogy fellocsolják a bölcsöde udvart? Hozzá tartozik a munkájukhoz.

Sapkát meg májusban már nem szoktak a gyerekre adni. A séta nem egyenlő az udvari rohangálással, attól nem fog megfázni....


A kérdésre: az én lányom is így kezdte, aztán tüdőgyuszi lett a vége. Te látod hogy van, de ha belázasodik, vagy sokat köhög, vidd ki az ügyeletre.

2011. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jobbulást nektek. Persze, ha még hétfőn is csúnyán köhög, akkor viszem az orvoshoz. Na meg ugye veszek még Nurophent is, mert kevés van.
2011. máj. 7. 07:49
 4/7 A kérdező kommentje:
és még annyi, kedves második. Nálunk az ügyelet semmit nem ér. Itt max. csak lázcsillapítást javasolnak, meg hogy vidd másnap orvoshoz. Úgyhogy hétfőig majd csak kihúzzuk orvos nélkül.
2011. máj. 7. 07:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk az ügyelet épp olyan, mintha a saját orvosához vinném a gyereket. Sajnálom hogy másutt nem így működik.. :S
2011. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Csak azért mérgelődök,mert a vizes homokban ül a gyerekem,és amikor fúj a szél,vagy ilyen hűvös az idő,mint a héten,akkor igenis adjanak rá sapkát,az időjárás függő,és nem hónap függő)
2011. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

MI is így vagyunk: csúnya köhögés+orrfolyás.Én meg pont azokat a gyerekeket nézem meg, akiken ilyenkor nincs sapka. Mindegy milyen hónap van, ha egyszer rossz az idő...

Mielőbbi gyógyulást!!

2011. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!