Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeketek is...

2 év körüli gyermeketek is féltékeny?

Figyelt kérdés
Kisfiam 25 hónapos és iszonyúan féltékeny, szinte ki akar sajátítani. Ha telefonálok, direkt kiabál, vagy hangosan mondja, hogy "Anya, ne telefonálj!", ha az apukájával beszélgetek, kiabál, hangoskodik, hogy rá figyeljünk. Vagy ha egyszerűen az apja mellé ülök, esetleg átöleljük egymást, már jön is közénk. Másnál is van így?
2011. nov. 20. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, az én 22 hónaposom is bújik közénk, ha összebújunk, sőt, ha elkezdjük egymást játékból csikizni vagy piszkálni (volt rá példa), hogy megijedt, hogy bántani akarnak engem és pityeregni is elkezdett.
2011. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem.


ha nagyon sokat beszelek, es sokaig nem figyelek ra (ritkan), akkor fogja, es befogja a szam, de talan ketszer haromszor csinalta osszesen (ket es fel eves, fiu)


a telefont el szokta kerni, nem azert mert feltekeny, hanem mert ő szeretne beszelni :D

ha beleóbégathat, utana visszaadja

2011. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, az én fiam sem ilyen, ő 26 hónapos. Ha telefonálok, akkor max. ő is elkéri, hogy beleszólhasson, de vissza is adja, aztán megy játszani. Ha apával összebújunk, akkor egy hatalmasat vigyorog, odabújik közénk, hogy őt is szeretgessük meg, aztán megint megy a dolgára.
2011. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!