Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor küldöd aludni ovis,...

Mikor küldöd aludni ovis, iskolás gyermekedet?

Figyelt kérdés

engem megszoltak a faluba hogy milyen rossz anya vagyok,mert korán küldöm öket aludni és a jóidöbe kinnt lenne a gyerek helye az udvaron.

nálunk igy megy, fél 7 vacsi,7töl ágyba fekve mesézhetnek.ovis 8ig,sulis 9ig.Véleményeteket irjátok légyszi le.Köszi


2011. máj. 7. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől nem vagy rossz anya, ha elalszanak akkor nekik úgy jó. Bár a sulisnál 7-től 9-ig nekem egy kicsit soknak tűnik a 2 óra "mesézés". Az én gyermekeim 2 és 4 évesek, 10 után alszanak el, hiába szeretném hogy előbb aludjanak, nem megy nekik. Nem ettől jó vagy rossz anya valaki, ne foglalkozz az okoskodókkal.
2011. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi kijavitom a sulis már maga választ müsort.de többnyire focit néz:)és van amikor tovább mint 9 mert ö külön szobába van a 2 ovistol.de álltalába maguktol elalszanak 8ig.
2011. máj. 7. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Azt szólom hozzá,hogy a sulisom 1/2 9-kor magától kidől.Igyekeznünk kell,hogy 8-ra mindennel kész legyünk...

Jó lenne,ha az ovisom is ilyenkor aludna már,mert zavarja a tesóját.Ráadásul mi is szeretnénk az apjukkal kettesben lenni,de nem tudunk várni éjfélig!!


Korlátolt aki megszól,ha nektek mindenki szempontját figyelembe véve jó ez a beosztás,akkor miért fáj az nekik!?Ebben a jó időben hétvégén van így is kb 10 órájuk arra,hogy az udvaron legyenek.Az nem elég?


(ha három gyerkőcöm lenne,én is igyekeznék ágyba dugni őket,mert az egész napos hajsza után szeretnék egy kicsit szusszanni.)

2011. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jó idő van, mi is sokáig kint vagyunk, maximálisan kihasználjuk a jó időt. A pici 2, a nagyok 8 és 11 évesek. Iskolaidőben az időjárástól függően fél 8-8-ig is kint lehetnek, közben fél 7-kor van vacsora. Negyed 9 körül van fürdés, kakaózás, mese, alvás.

Hétvégén legtöbbször 8-fél 9 körül jövünk be, utána van fürdés.

2011. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ovis gyerekeim vannak, ha minden flottul megy, akkor 8-kor lámpát oltunk, ez max. negyed órával szokott kitolódni.
2011. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!