Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereknek elöl...

2 év körüli gyereknek elöl nyitott orrú szandált vesztek?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb,ha elöl nyitott vagy ha van ott egy pánt?
2011. máj. 8. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök mindegy. Amilyen neked tetszik és neki kényelmes.

Én tavaly, mikor 2 éves volt a lányom csak nyitott orrút vettem neki.

2011. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a legelső szandit vettem egy évesen úgy, mikor elkezdett menni, hogy elöl "zárt" volt egy pánttal. Utána úgy gondoltam, hogy meleg van, minél kevesebb dolog legyen rajta, a szandija is legyen egyszerű.
2011. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam nagy motoros, így én elől zártat választottam neki.Aztán majd meglátom, hogy a sétákhoz veszek-e nyitottat,szerintem igen, de a motorozáshoz marad a zárt elejű.

Viszont majd próbáld rá, mielőtt megveszed, mert sajnos nem mindegyik szandál ment fel a lábfejére, így a harmadik szandi lett a befutó. Nem annyira szép, mint az első kettő, de legalább felment a lábára :)

2011. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyitottat vettem neki, motorozáshoz pedig cipővédőt húzok majd a lábára.
2011. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!