Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor fektetitek le 3 éves...

Mikor fektetitek le 3 éves gyereketeket?

Figyelt kérdés
Nálunk olyan fél 9-9 körül van a lefekvés. Most néztem a Szuperdadát, szerinte ez nagyon későn van. Igaz, ott éjfélig mászkáltak ki-be a gyerekek a hálószobából. Az én lányom lefekszik és alszik 10 percen belül. Előbb kéne?
2011. máj. 8. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan azért kételkedsz magadban, mert láttál a tévében egy műsort???

Nálunk a kicsi (3 éves) és a nagy is (7 éves) fél 9 tájban fekszik. A kicsi még alszik 2 órát délután is 1-3-ig, reggel pedig 6:45-kor van ébresztő, készülni kell oviba, suliba.

2011. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, egy kicsit elgondolkodtam. De az utcában egy csaj nyáron 10-kor fekteti le a 3 éves fiát. Az már tényleg késő.

A lányom már nem alszik nappal. Reggel viszont 8-fél 9 körül kel. Nekem ez így megfelel, bár ha megyünk szeptembertől oviba, akkor előbb kell majd kelnie. Viszont az oviban alhat, ha fáradt lesz.

2011. máj. 8. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
8-kor, de legkésőbb negyed 9-kor van lámpaoltás (neki is, és az 5 évesnek is).
2011. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én azért várnék 15 de legalább 11 évet mielőtt lefektetném...
2011. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves a kisfiam. Ő 8-9 óra között megy aludni. Akkor amikor ő akar, mert ha nem álmos, hiába viszem be már 8-kor, esze ágába sincs aludni. Szerintem jól csinálod. Én mindég a kisfiam igényeit néztem, nem a magamét, vagy a másét.
2011. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalunk minden este 8kor agyban a gyerkoc (2,5). 7kor vacsi, aztan furdes, tej kozben meseolvasas, aztan meg egy gyors WC, alapos fogmosas es agyiko. VAn hogy azonnal kidol, de van hogy hallom meg 8:45kor hogy mocorog, dudoraszik vagy beszelget magaban. Igy reggel 7 es 8 kozott kel. Napkozben 12:30kor van alvas, altalaban 1kor mar alszik, es 3 utan kel.
2011. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél kilenckor. De nem mi találtuk ki, ő állt be a fél 9re. Reggel viszont hatkor kel, és nappal alszik két órát.
2011. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8-9 között- fáradságfüggő!

:)

van, hogy egyszer egyszer kimarad a délutáni alvás, akkor már 8kor durmol.

ha csak kicsit elcsúszik az alvás és csak 4-5körül kell, akkor 9körül alszik el.

átlag fél9.

:-)

Szerintem nincs későn- ez így pont jó.

2011. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!