Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes lenne a lányomnak...

Érdemes lenne a lányomnak igazi pótkerekes bicót venni? Ötletek?

Figyelt kérdés
kis triciklit most már nagyon jól tekeri állandóan a körülötte lévő fiúk pedálos traktorait szeretné tekerni,de ilyesmit lányosba nem láttam,meg bicókat szeretné kipróbálni de kicsit meg nem akarok venni hogy jövőre meg cserélni kelljen,87 cm 2 éves múlt
2011. máj. 8. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
már úgy értem 12-es bicót nem szeretnék az most jó lenne de szerintem jövőre kinőné
2011. máj. 8. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányom tavaly, 2 évesen örökölt egy pótkerekes kisbiciklit. Akkor még alig bírt rá felülni és nehéz volt tekernie is. Viszont nagyon akarta használni, ezért addig erőlködött, próbálkozott, míg megtanulta, hogy bírja tekerni. Imádta már tavaly is.

Jövő héten lesz 3 éves és most jó igazán neki ez a méret.

2011. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam nyáron lesz 3éves.Pár honapja kapta meg a 12es potkerekes kisbringát.Már előtte ő is hajtotta szépen a triciklit.Egy hét alatt a nagyon is szépen megtanult menni,szerintem még elég sokáig tudja majd hajtani.95cm
2011. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!