Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért vannak 2 éves lányomnak...

Miért vannak 2 éves lányomnak az útóbbi időben dühkitörései?

Figyelt kérdés

Annyira okos kedves édes kislány, de emelett olyan 1-2 hónapja rengeteget ordít és dühkitörései vannak, miért? Ha valamit nem kap meg vagy nem tetszik neki valami akkor ránkordít és meg is csapkod. Eddig ha valami nem volt jó akkor csak sírt de most vadul. Mindíg rászolunk és sarokba is szokott állni, de kis idővel később megint kezdi.

Szokott játszani olyan gyerekekkel is ismerősök között akik verekedősek de a szülők fegyelmezik amennyire tudják, tehát nem azt látja hogy ez elfogadott, mégis onnan tanulta el?


2011. okt. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szó: dackorszak
2011. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom 19 hónapos,pár hete van nálunk is,toporzékol,mar,csíp,harap.szegény anyukám jut az eszembe,-isten nyugosztalja-mindig azt mondogatta,kívánja,hogy az én gyerekem csak fele annyira legyen hisztis,akaratos,miint én voltam,és akkor majd megtudom......igaza lett.sarokban állás nem működik,ha rácsapok a fenekére,vagy épp a kezére-mert mondjuk megmart,tojik rá.....már néha nem tudom mit csináljak....
2011. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is dettó ilyen..már nem merek vele menni sehova. pedig következtes vagyok. már van h a gyerekeket is ellöki, megüti. szomorú és tanácstalan vagyok
2011. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a fiamnak ilyen hirtelen dühkitörései akkor voltak amikor jött a 2 utolsó foga,az viselte meg.persze lehet sima dackorszak is ami nálunk is volt,de amikor a dühkitörései voltak jött a foga szinte mindig.ilyenkor mindig magamhoz húztam és nagyon megölelgettem,megsimogattam ez megnyugtatta mindig.
2011. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Adj neki mákos tésztát! :)
2014. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!