Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek baj ha egy gyermek...

Szerintetek baj ha egy gyermek a szandált zoknival hordja?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy adjak a gyermekemre zoknit, márkás szandihoz jó időben (nyáron? Illetve már elkezdheti hordani a szandit zoknival? Nem ciki ha zoknival hordja?
2011. máj. 9. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki, miért lenne az. Sőt nyáron is kell rájuk zokni, h ne dörzsölje ki a lábát.
2011. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem..
2011. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Amíg hűvösebb van, nyugodtan add rá zoknival. Én is ráadtam, és más kisgyermeknél is láttam már így. Viszont nyáron a nagy melegben én soha nem adtam rá zoknit, és egyszer sem dörzsölte a lábát, jobb volt neki, nem izzadt bele a lába, jobban szellőzött. (a fiam lába nagyon izzadós)
2011. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

Én szinte minden gyereket zokni+szandálban láttam tavaly.

Nekem nem tetszik, én hűvösben zárt szandit adtam a gyerekemre, ahhoz nem néz ki furán a zokni. Nyitott szandi + zokni szerintem béna. De ettől függetlenül tavaly tényleg mindenkit így láttam, és hozzászoktam, szóval nem zavar a látvány.

2011. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

En ilyet szoktam raadni. Nekunk vilagokek van meg barna mert ilyen szinu a szandalunk. Na persze valamennyire kilatszik igy is de nem serti fel a pant a labat a bokajanal es valamennyire szellozik elol meg hatul a labacskaja.


[link]

2011. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
ciki nem ciki,kidörzsöli a lábát.Tavaly mezét lábra adtam rá a szandit ugy szaladgált,este mikor haza értünk levettem a lábáról és egy óriási visz hólyag volt a lábán.és ő igy hordta panaszkodás nélkül,futott sétált vele.elsírtam magam úgy sajnáltam.soha többé nem adtam mezét lábra szandit,vannak nagyon vékony kis boka zoknik,az pont erre a célra megfelel.
2011. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Baj? Miért lenne baj? Gyerekről van szó!


2 fiam van, volt már jópár szandink, de hidd el, a méregdrága Elefantenek, Salusok, Siesták, Superfitek is olyan rondán fel tudták törni a lábukat, sarkukat, hogy ihajj. Ez zoknival megelőzhető.


Mivel gyerekről van szó, nem ciki! Viszont egy felnőtt szandiban, zokniban már elég fura...

2011. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

Off


Kedves 14:12-es!


nagyon tuti ez a zokni amit belinkeltél!

Hol lehet ilyet kapni? Mi a magyar neve?

Előre is köszi!


On

Mi is zokni szandizunk, mivel feltörte a gyerek lábát a szandi, ha csak simán ráadtam.

Akinek nem tetszik, nem néz oda, de legalább a gyerek nem fogja fájlalni a lábát.

:)

2011. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó válaszolónak:ez sima bokazokni,én a Tescoban,és az Auchanban láttam(nem ilyen színűt,de ilyen fazonút)-és vettem is-5-6 párat.
2011. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Hülyéskedsz, miért lenne ciki??? Ő gyerek és az egészsége a fontos. Egyébként a márkás szandi is azért márkás gondolom, mert jól tartja a lábát, egészséges talpkiképzésű stb. Én nem is adnék a gyerekem lábára szandált zokni nélkül, mert egészségtelen, kitöri a lábát. Gondolj bele, ha nincs rajta zokni, beleizzad a lába, por, kosz minden rászáll, és legközelebb tiszta lábbal újra ebbe bújik bele? De ha meg mosod minden alkalom után, mikor hordta, hát akkor nem lesz hosszú életű a márkás szandi!
2011. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!