Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért veszik fel sokan a...

Miért veszik fel sokan a szandált/papucsot zoknival még manapság is? Annak mi értelme van?

Figyelt kérdés
Ha fázik valakinek a lába, akkor miért nem vesz cipőt?
2010. júl. 29. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én se értettem sose..
2010. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem higiéniai okokból. Elég gusztustalan, amikor az ember lába beleizzad a szandálba, esetleg ha homokban mész vele, olyan lesz, mintha mocsárban járnál. Vagy ha mondjuk neadjisten gombás az ember lába, egyszerübb a zoknit fertötleníteni, mint a szandált.
2010. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyet csak pasikon látok...

szerintem azért, mert amikor ovisok voltak, az anyukájuk ezt adta ráluk a kis kertésznadrág mellé.

Ismeritek, tipikus csatos szandi+fehér zokni kis kantáros nadrág:D

2010. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

fogalmas sincs, hogy egyesek miért tesznek ilyen dolgokat... én is inkább pasikon szoktam látni

de én akkor sem húznék zoknit szandálhoz ha agyoncsapnának XD

2010. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Istenem, egyszer jött ez a fuvallat, hogy milyen undoritó, pedig teljesen higénikus. Ameddig neked beleizzad mindened a cipőbe és büdös lesz, mások kimossák a zoknijukat...
2010. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit hűvös van, de sokan csak ősszel veszik elő a zárt cipőt. -.-


Persze amikor high fashionról van szó, akkor akár jól néz ki. Új, hófehér zoknival.... De amikor Kovács József veszi fel a sportzokniját a kínai szandáljához attól nekem is elszáll az agyam...


Egyébként kérdezd a japánokat.

2010. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként most kezd újra divatba jönni.De nem itt MO-n.Amúgy tényleg tud jól kinézni.Pl szép szoknya,blúz,öv,és térdzokni...de úgy hogy az egész összepasszol.:)
2010. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mert igy érzik kényelmesnek, ismerek egy csajtés az is , brutál de sportcipohoz rövid gatyához felhuz titokzokni helyet egy hosszú zoknit nah attól kiakadok -.-
2010. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sportcipöhöz nekem a titokzokni nem tetszik. Olyan, mintha az ember nem is vett volna fel zoknit és mezítláb a sportcipö elég gusztustalan... Viseletre is, kinézetre is, higiéniai szempontból is.
2010. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én azé viseltem azt a kombinációt amig hordtam szandált, mert ja, nemlett koszos a lábam, meg nem törte szét a lábfejem a szandál :D

ilyen tépőzáras szandálom volt, és oldalt nagyon vágta a lábam zokni nélkül :S

2011. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!