Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor szokott le gyereketek a...

Mikor szokott le gyereketek a cumisüvegről és mior lett szobatiszta, és hogyan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kellett leszokni 6 hós kortól avent cumisüvegre puha itatófejet raktam.

két éves kora után alig használtunk itatót még útközben is. itthon csak pohár.


szobatiszta 25 hósan lett. egyik napról a másikra ágytiszta 1 héttel később. hogyan? meg kell érni rá ez a gyereken múlik.

2011. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Majdnem 1 éves volt,amióta pohárból iszik,és 1,5 hete szokott le nappalra a pelusról, 2,5 éves kisfiú

2011. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves lányom olyan 1-1,5 éves korátol iszik pohárbol, de az esti tejcsit csak cumisüvegből hajlandó meginni, nem cumizik.

1 hónapja szobatiszta, még nem ágytiszta éjjelre. Olyan 1-2 hét kellett, hogy megszokja nincs rajta pelus és szolni kell. Eleinte sok baleset volt (első nap 5, második nap 3), de megszokta, bárhol vagyunk szól.

2011. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam semmiből nem volt hajlando inni, csak cumisüvegből. Neki vannak furcsa beidegződései, mint pl. mast nem iszik meg csak vizet. Se tea, se tej, se kakao, se gyümxölcslé, semmi. Nagyon ciki volt mar 2 évesen, hogy vinnem kell a cumisüveget, és csak abbol hajlando inni. Ha véletlenül otthon maradt, akkor cirkusz, hiszti, és nem ivott. Meguntam, és egyik nap közöltem vele, hogy elvitte egy macska a kiscicainak, mert azok nem tudnak miből inni. Egy kérdése sem volt, elfogadta, azota (2 éves 1 honapos) poharbol iszik :) Szobatiszta 2,5 évesen lett. A nappal és az éjjel egyszerre ment.
2011. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

CUmisüveg nálunk az esti tejhez volt sokáig- kb 2.5éves koráig, de csak az esti tej, kb másfél éves korától iszik pohárban, illetve csőrös pohárban- ezt jobban szeretem, mert nem csöpögeti szét benne a teát. :)

szobatiszta pedig nálunk is magától lett 2éves 4hósan- egy hónapra rá, hogy kisöccse született. Héfő volt- és szólt, hogy anya, rám többet ne adjál pelenkát, nekem nem kell több!!

Azóta nincs neki- még éjjel adtam ár egyszer-kétszer, de száraz volt mindig- tehát egyszerre lett ő is szoba-és ágytiszta.

Kb 3kis baleset történt utána éjszaka.

Cumisnak nagyon cumis volt. Most tavassszal volt 3éves a fiam, csak alváshoz cumizott, és előtte karácsonykor elvitte a jézuska a cumiját a sok ajándékért cserébe. 1este keresete még a cumit, de nem volt hiszti, meg semmi- azóta meg eszébe sem jut a cumija- pedig az öcsit látja cumizni.

2011. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!