Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A keresztfiam 5 éves lesz....

Darcy01 kérdése:

A keresztfiam 5 éves lesz. Van valamilyen ötletes ajándéktippetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon sok játéka van a keresztfiamnak, szerintem fogalmazhatok úgy, hogy mindene megvan. Ezért nehéz dolog valami olyat kitalálnom, aminek örülne. Szóval valami ötletes, frappáns dologgal szeretnék előrukkolni.


Valakinek valami jól bevált ajándékötlet?


Köszönöm!


2011. máj. 11. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a 4éves unokaöcsémnek veszek most gyurma szettet. 50 db vagy 60 db és a Régió Játék Boltban árulják.


Nem tudom, hogy a keresztfiadnak van-e gyurmája, de az jó a kézügyességre!

2011. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Logiko primo és piccolo logikai játékok. Nagyon jók egy ennyi idős gyereknek. Mivel Te is írod, hogy sok játéka van felesleges a 100 ezredik kacatot megvenni. Ennek legalább van értelme. Ha meg már van neki ilyen, foglalkoztató füzetet még mindig tudsz bele venni.


Vagy amit az én 5 és fél éves unokaöcsém még nagyon szeret, az Alexandra könyvesboltban lehet kapni a hangoskönyvet.

2011. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket!
2011. máj. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!